Sara James w finale America's Got Talent. 14-latka wygra program w USA?

i

Autor: screen z: YouTube/America's Got Talent Sara James w finale America's Got Talent. 14-latka wygra program w USA?

Sara James w FINALE America's Got Talent! 14-latka WYGRA program w USA?

2022-08-25 7:14

Wyniki półfinału America's Got Talent są już znane. Sara James zdobyła ogromne uznanie widzów i awansowała do wielkiego finału! Czy nastoletnia Polka, dzięki swojej barwie głosu ma szansę podbić USA i wygrać amerykańskie show? Jej półfinałowy występ i słowa jurorów, nie pozostawiają złudzeń!

Na naszych oczach rodzi się prawdziwa gwiazda młodego pokolenia! Sara James wywołała ciarki, pojawiając się na castingu do amerykańskiego show Mam Talent. Śpiewając piosenkę Lovely - Billie Eilish, zachwyciła widzów i jurorów do tego stopnia, że jeden z najsurowszych jurorów - Simon Cowell, zdecydował się wcisnąć złoty przycisk. Zgodnie z zasadami programu, 14-latka awansowała do półfinału na żywo, który odbył się w nocy z 23 na 24 sierpnia 2022 roku. Oczywiście z talentem i urokiem Sary James nie mogło być inaczej! Nastolatka zmiażdżyła konkurencję wykonując podczas półfinału piosenkę Eltona Johna - Rocketman. Dostała owacje na stojąco, a pochwał od jurorów nie było końca.

Mam Talent Ameryka ma jednak nieco inne zasady, niż program w Polsce. Bowiem o wynikach półfinału dowiadujemy się dobę później. Tak również było i tym razem!

Sara James - wiek, rodzice, wzrost, agt, Mam Talent USA, Eurowizja Junior, piosenki

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James wygra America's Got Talent?

Wyniki Mam Talent Ameryka są już znane! Głosowanie publiczności odbywało się przez kilka godzin po emisji programu i zakończyło się w środę 24 sierpnia, o godzinie 13 czasu polskiego. Widzowie o wynikach dowiedzieli się dopiero w specjalnym odcinku, który miał emisję w nocy, ze środy na czwartek, około godziny 2. Oczywiście nie mogło być inaczej! Głosami widzów Sara James awansowała do wielkiego finału! Oprócz 14-latki znalazł się w nim także francuski magik Nicolas RIBS.

Dziękują za każdy głos. Oniemiałam i próbuje nie powiedzieć czegoś głupiego. Jestem tylko nastolatką w Ameryce i to, że jestem tutaj, jest niesamowite. Dziękuję, to wiele dla mnie znaczy. Wow, dziękuję - skomentowała Sara James po ogłoszeniu werdyktu.

Legenda i wielka gwiazda młodego pokolenia rośnie na naszych oczach - i to dosłownie! Myślicie, że Sara James wygra America's Got Talent? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej. Jesteśmy ciekawi Waszego zdania!

Sara James w America's Got Talent - kiedy WIELKI FINAŁ w TV? Do wygrania GRUBA kasa!

Sonda
Sara James wygra America's Got Talent?