Sara James nawiązała kontakt z Jessicą Albą będąc w Kalifornii. To koniec jej kariery w Polsce?

i

Autor: AKPA, screen z IG/@sara_james_music Sara James nawiązała kontakt z Jessicą Albą będąc w Kalifornii. To koniec jej kariery w Polsce?

Sara James nawiązała kontakt z Jessicą Albą będąc w Kalifornii. To koniec jej kariery w Polsce?

2022-10-26 11:39

Sara James po sukcesie w America's Got Talent, nie osiadła na laurach. Ponownie wybrała się za Ocean, tym razem nie do kolejnego talent-show, lecz na prestiżową galę kobiet sukcesu MAKERS 2022. Nie dość, że swoim wokalem postawiła wisienkę na torcie, to jeszcze nawiązała kontakt z amerykańską gwiazdą Jessicą Albą. Czy to koniec jej kariery w Polsce?

Sara James ma dopiero 14 lat, a jej kariera układa się po prostu wspaniale! Nie dość, że wygrała polską edycję The Voie Kids, była o mały włos od wygrania Eurowizji Junior 2021, to jeszcze była finalistką w amerykańskim Mam Talent! To właśnie tam jej kariera nabrała ponownego rozpędu, a wszystko przez to że jej wokal został doceniony - przez jurorów, ale i przez publiczność która ją pokochała. Mimo iż Sara James nie wygrała America's Got Talent, to ma niesamowite wspomnienia, które zostaną z nią do końca życia. W końcu nie tylko zaprezentowała swój talent, ale także przed ogromną publicznością zaśpiewała z Black Eyed Peas. Simon Cowell docenił naszą Polkę złotym przyciskiem, a po programie obiecał, że pomoże w rozwoju kariery w Stanach Zjednoczonych. Czy to koniec kariery Sary James w Polsce? 14-latka błyszczała na prestiżowej gali w Kalifornii.

Dawid Podsiadło lepszy od Eda Sheerana. Zarobił 10 milionów złotych w kilka minut!

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James i Jessica Alba

14-letnia Sara James walczy o karierę na światową skalę. Kolejnym krokiem do spełnienia tego marzenia było pojawienie się przez naszą zdolną Polkę na prestiżowej konferencji MAKERS organizowanej w Dana Point w Kalifornii. Organizatorzy zaprosili Sarę James, by swoim występem uświetniła spotkanie z kobietami sukcesu. Okazuje się, że jedną z prelegentek była niesamowicie popularna Jessica Alba - amerykańska aktorka, modelka i bizneswoman, która zdobyła między innymi nominację do Złotego Globu za rolę w serialu Cień anioła. Alba i Sara pojawiły się na ściance w blasku fleszy, a efektem pochwaliła się Sara James na swoim Instagramie. Tylko pozazdrościć!

Sonda
Czy Sara James ma szansę na międzynarodową karierę?