Piotr Kupicha, sanah

i

Autor: AKPA

GWIAZDY W DUECIE

sanah w duecie z Piotrem Kupichą. Artyści dali czadu śpiewając hit z repertuaru grupy Feel

2023-08-18 8:44

sanah w duecie z Piotrem Kupichą? Takiego połączenia nikt się nie spodziewał! Piosenkarka stanęła na jednej scenie z liderem grupy Feel, by wspólnie zaśpiewać znany i lubiany kawałek Polaków. Wszystko wydarzyło się na jej pierwszym stadionowym koncercie, który odbył się na Śląsku w Chorzowie. Posłuchajcie jak artyści wspólnie wykonali kawałek "No pokaż na co cię stać".

Piotr Kupicha i sanah w duecie? To połączenie zszokowało niejedną osobę! sanah spełniła swoje kolejne marzenie i jako pierwsza Polka w historii zagrała solowy koncert na stadionie. Wszystko w ramach trasy "Uczta nad ucztami", która odbywa się na największych obiektach w Polsce, a bilety na nią rozeszły się w mgnieniu oka. Artystka rozpoczęła cykl koncertów od Stadionu Śląskiego w Chorzowie, gdzie we wtorek 15 sierpnia zadziała się prawdziwa magia. Po relacjach fanów artystki widać, że nie brakowało niespodzianek, fenomenalnych wykonań jej repertuaru, gigantycznych telebimów, na których z bliska można było zachwycać się śpiewającą sanah i oczywiście niespodziewanych gości. Publiczność zgromadzona na Stadionie Śląskim mogła usłyszeć kilka słów od samego Roberta Makłowicza, a także usłyszeć Piotra Kupicha. To właśnie z nim artystka stworzyła duet, co zachwyciło wiele osób!

Piotr Kupicha z Feel "mama mi dała kase, nie było więcej pieniędzy" | 10na10 i nie tylko!

Feel i sanah w duecie. Zaśpiewali wielki hit

sanah spełniła swoje marzenie grając pierwszy stadionowy koncert solo na Stadionie Śląskim, ale także dała wiele radości koledze po fachu, który w ten wyjątkowy wieczór mógł znaleźć się z nią na scenie. Obok gwiazdy grającej na skrzypcach zjawił się znany i lubiany idol Polaków - Piotr Kupicha z zespołu Feel. To właśnie z nim wystąpiła sanah na swoim stadionowym koncercie, gdzie wspólnie wykonali jeden z największych hitów grupy "No pokaż na co Cię stać". Kawałek ten powstał w 2007 roku i wykorzystywany był w serialu TVN 39 i pół.

Lewitująca nad publicznością sanah na koncercie "Uczta nad ucztami" w Chorzowie była tylko przystawką widowiskowej trasy, która odbędzie się jeszcze w Gdańsku na Polsat Plus Arenie, a także w Warszawie na PGE Narodowym. Poniżej możecie zobaczyć, jak sanah i Piotr Kupicha z zespołu Feel dali czadu śpiewając kawałek "No pokaż na co Cię stać". Musimy przyznać, że ten występ wyszedł im świetnie!

ZOBACZ TAKŻE: Doda wbiła szpilę sanah?! Udostępniła wymowne wideo!

Sonda
Czy pójdziesz na koncert sanah na stadionie?