sanah

i

Autor: Krzysztof Radzki/East News

GWIAZDY

sanah pokazała nagrania z wesela! Urocze kadry rozczuliły fanów

2023-08-16 11:02

sanah rozpoczęła trasę po stadionach koncertem w Chorzowie. W trakcie wykonywania utworu Ten stan na telebimach pojawiły się romantyczne kadry, pochodzące najprawdopodobniej ze ślubu najpopularniejszej artystki muzycznej w naszym kraju. Od tak szczęśliwej piosenkarki trudno oderwać wzrok.

To już prawie 4 lata od chwili, gdy sanah wzięła we władanie polską scenę muzyczną, stając się najpopularniejszą piosenkarką w naszym kraju. Kwestią czasu wydawało się ogłoszenie przez nią trasy stadionowej. Marzenie 25-latki o show na miarę jej muzycznych idoli spełniło się w sierpniu 2023 roku. Wokalistka zaprezentowała pierwsze z trzech zaplanowanych show na stadionach. We wtorek 15 sierpnia Stadion Śląski w Chorzowie wypełniły tysiące fanów tej nietuzinkowej artystki, by wspólnie z nią celebrować ten historyczny dla polskiej branży muzycznej moment. Setlista koncertowa sanah składała się z największych hitów, ale i z niepublikowanych dotąd niespodzianek. To jednak nie wszystko! Gwiazda i jej ekipa zadbali również o oprawę muzycznego widowiska. W trakcie wykonywania hitu Ten Stan za piosenkarką wyświetlane były kadry pochodzące najprawdopodobniej z jej wesela. 

Sanah pokazała swoje wesele!

sanah pokazała nagrania z wesela

Jak można się było spodziewać, nagrania z koncertu szybko trafiły do sieci. Największe poruszenie wywołały te prezentujące wokalistkę w sukni ślubnej, u boku jej ukochanego. To spore zaskoczenie, biorąc pod uwagę fakt, iż sanah jest bardzo tajemnicza, jeśli chodzi o kwestie dotyczące jej życia prywatnego. Tym samym sanah po raz kolejny udowodniła, że fani są dla niej najważniejsi i to właśnie z nimi, w trakcie koncertów, a nie poprzez wywiady czy sesje okładkowe, chce dzielić się najważniejszymi momentami. Urocze!

Źródło: sanah pokazała nagrania z wesela! Urocze kadry rozczuliły fanów