sanah

i

Autor: AKPA

SZOK!

sanah pokazała jak po koncercie wyglądają jej stopy. Będziecie przerażeni!

2023-09-12 12:36

Artystka nie zwalnia tempa. Po stadionowym koncercie w Chorzowie, kolejny zagrała 8 sierpnia w Gdańsku na tamtejszej Polsat Plus Arenie. "Uczta nad ucztami" okazała się być dla fanów sanah spełnieniem marzeń, a po najnowszym zdjęciu artystki śmiało można stwierdzić, że dała z siebie wszystko. Tak wyglądały jej stopy, gdy zeszła ze sceny. Będziecie w szoku!

Najbardziej zapracowaną artystką tej jesieni nie jest tylko Doda, która szykuje się na swoją trasę koncertową "Aquaria Tour", ale także sanah. Artystka młodego pokolenia jako pierwsza Polka w historii zagrała solowy koncert stadionowy w Chorzowie. Wszystko miało miejsce 15 sierpnia 2023 roku na Stadionie Śląskim, który gromadził ponad 50 tysięcy osób. Sanah nie zwalnia tempa i niecały miesiąc później zagrała kolejny koncert w ramach trasy "Uczta nad ucztami". Tym razem 8 września podbiła serca fanów w Polsat Plus Arenie w Gdańsku. Dwie pule biletów zostały bardzo szybko wyprzedane już w marcu, a stadion pomieścił ponad 42 tysiące osób. Na piątkowym koncercie sanah, jej fani mogli usłyszeć takie kawałki jak:Szampan, Ale jazz, Melodia, ten Stan, ostatnia nadzieja czy też Nic dwa razy.

ZOBACZ TAKŻE: sanah zagrożona? Doda depcze jej po piętach. Co za wynik!

Piotr Cugowski i Ania Serafińska - Kto nie kochał - StartUp Music

sanah pokazała nogi po koncercie

Stadionowe koncerty sanah to duże wyzwanie dla artystki, ale przede wszystkim miód na serce jej fanów. Nie jest tajemnicą, że gwiazda często wychodzi na scenę boso i unika wysokich obcasów, jak jej koleżanki z branży. Właśnie za taką naturalność, Polacy kochają sanah od lat i nie zanosi się, by było inaczej. Po piątkowym koncercie, który odbył się na Polsat Plus Arenie w Gdańsku, artystka zdecydowała się pokazać swoim fanom całą prawdę. Nie dość, że pokazała kulisty tego, jak zajada sobie chwilę przed wyjściem na scenę, to jeszcze opublikowała zdjęcie swoich czarnych stóp:

Tak wyglądałam po zejściu z wczorajszej, STADIONOWEJ sceny w moim kochanym Gdańsku!!! Oddałam Wam wszystko, nawet gardło, ale BYŁO WARTO! Wracam w Warszawie na PGE Narodowym - czytamy na Instagramie sanah.

Zdjęcie artystki z jej zmęczonymi, czarnymi stopami na których trzymają się jeszcze kawałki konfetti zostało bardzo dobrze przyjęte przez fanów gwiazdy. Co ciekawe, pokazywanie takiej rzeczywistości staje się w ostatnim czasie bardzo modne w internecie i jest pozytywnie odbierane przez wielu internautów. Poniżej możecie zobaczyć po koncertowe realia, którymi sanah podzieliła się na swoim Instagramie. Zaskoczeni?

Sonda
Czy pójdziesz na koncert sanah na stadionie?
Listen on Spreaker.