sanah

i

Autor: AKPA, Instagram/@sanahmusic

Sanah otworzyła własną restaurację? Wymowne zdjęcie zaskoczyło fanów

2023-03-13 11:21

Jeszcze nie tak dawno sanah reklamowała kabanosy znanej firmy na swoich koncertach, a teraz otworzyła restaurację? Wymowne zdjęcie w jej mediach społecznościowych zaskoczyło wszystkich! Czy coś jest na rzeczy? Jej uśmiech zdradził wszystko - to dopiero ciekawostka!

Sanah ma własną restaurację? Fani artystki przeżyli szok, gdy zobaczyli najnowsze zdjęcie na jej Instagramie. Podobnie było niespełna rok temu, gdy sanah wraz ze znaną branżą mięsną Sokołowem stworzyli własną linię kabanosów. Były to "kabanosiki Uczta", które można było zakupić wyłącznie w wybranych sklepach firmy Sokołów i Gzella, a także na koncertach sanah. Pewnie zastanawiacie się, co jedno ma wspólnego z drugim, ale firma Sokołów była partnerem trasy koncertowej Uczta, podczas której wokalistka koncertowała w dwunastu miastach w Polsce. Czy współpraca ze znaną branżą mięsną sprawiła, że sanah otworzyła własną restaurację? Być może artystce kiedyś przeszło to na myśl, jednak teraz musimy Was zmartwić. Restauracja "Sanah" nie jest knajpką polskiej piosenkarki i znajduje się w całkiem innym kraju.

ZOBACZ TAKŻE: Sanah pokazała się w nowej fryzurze. Przemiana artystki wywołała sensację!

Poparzeni Kawą Trzy - wywiad Radio SuperNova

Restauracja Sanah

Choć nowe zdjęcie sanah na jej Instagramie jest bardzo wymowne, to niestety musimy Was zmartwić. Sanah nie otworzyła swojej restauracji, a zdjęcie na tle knajpy o nazwie jak jej pseudonim artystyczny, zrobiła podczas zagranicznej podróży. Fani artystki na pierwszy rzut oka wiedzieli, że jest to żart i podłapali zabawę, zadając artystce przeróżne pytania, nawiązując do jej kariery muzycznej:

- A można dzwonić o 2:00 po zamówienie?

- a czy szampan rozlewa się???

- Jest kawka na wynos ?

- To co? Kabanosiki, a na deserek marcepanik?

Gdyby sanah zdecydowała się otworzyć swoją restaurację w Polsce, z pewnością nie mogłaby odpędzić się od tłumu klientów!

Sonda
Lubisz piosenki Sanah?