Izabella Krzan, Sandra Kubicka

i

Autor: AKPA

NOWOŚĆ W TV

Rytmy Dwójki to nowy program TVP. Sprawdź kiedy oglądać [TRANSMISJA, POWTÓRKI]

2023-10-27 18:45

Telewizja Polska rozpieszcza swoich widzów i w jesiennej ramówce wychodzi do nich z nowym programem. Mowa o muzycznym show "Rytmy Dwójki", w którym pojawi się między innymi Lanberry, Edyta Górniak, Alicja Węgorzewska i nie tylko. Sprawdź kiedy oglądać nowość na TVP2. Program poprowadzą Izabella Krzan i Sandra Kubicka.

Rytmy Dwójki - co to za program? Takie pytanie zadają sobie widzowie Telewizyjnej Dwójki, którzy natrafili na nowość w jesiennej ramówce. O co chodzi w nowym, muzycznym show? W każdym z odcinków widzowie TVP2 będą mieli okazję usłyszeć utwory śpiewane przez gwiazdy muzyki i uczestników znanych z innych formatów Telewizji Polskiej. Pojawią się tam osoby z Szansy na Sukces, Tak to leciało, czy też formatów The Voice. Nowe show "Rytmy Dwójki" będzie polegać na tym, że w każdym odcinku wystąpi osiem gwiazd muzyki, które następnie będą śpiewać w duetach z uczestnikami wyżej wymienionych programów. Wykonawcom towarzyszyć będzie orkiestra pod batutą Grzegorza Urbana i Marek Sierocki, który zaprezentuje historię każdego przeboju. "Rytmy Dwójki" poprowadzą Izabella Krzan i Sandra Kubicka.

Szybkie Pytania - Lanberry

Rytmy Dwójki - GWIAZDY

Kto wystąpi w programie "Rytmy Dwójki"? Widzowie będą mogli oglądać co piątek gwiazdy takie jak:

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak gwiazdą nowego programu TVP. Zarobki powalają na kolana!

Rytmy Dwójki - TRANSMISJA, POWTÓRKA

Kiedy i o której godzinie oglądać "Rytmy Dwójki"? Nowy program startuje na antenie TVP2 już w piątek 15 września. Oznacza to, że widzowie będą mogli go oglądać w każdy piątek o godzinie 22:00. Póki co w telegazecie nie widzimy, aby TVP emitowało powtórki muzycznego show.

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...
Listen on Spreaker.