Marcin Miller

i

Autor: AKPA

KONCERT W TV

Roztańczona Polska w Chełmie. Wiemy kto wystąpi 8 października

2023-10-06 14:37

Telewizja Polska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w sprawie koncertów Roztańczona Polska. Przed nami kolejna impreza, która tym razem odbędzie się na Lubelszczyźnie, w malowniczym Chełmie. To właśnie tam 8 października stanie wielka scena na której wystąpią znane i lubiane gwiazdy. Wiemy kto wystąpi na koncercie TVP.

Roztańczona Polska zawita tym razem do Chełma. Kto wystąpi 8 października? Mimo iż w sobotę 30 września trasa koncertowa organizowana przez TVP3 miała swój wielki finał na PGE Narodowym w Warszawie, to organizatorzy nie powiedzieli ostatniego słowa. Przed nami kolejny koncert Roztańczona Polska, który tym razem odbędzie się na Lubelszczyźnie w Chełmie. Wszystko odbędzie się w centrum miasta, dokładnie na placu dr Edwarda Łuczkowskiego, gdzie stanie wielka scena, z której swoje największe hity zaśpiewają lubiani artyści z branży muzycznej. Wydarzenie organizowane w Chełmie poprowadzą Ida Nowakowska Rafał Brzozowski. Przypomnijmy, że koncerty Roztańczona Polska odbyły się już kolejno w miastach takich jak: Bogatynia, Gorzów Wielkopolski, Stalowa Wola, Łomża, Gryfino, Łowicz, Ostrów Wielkopolski, Jaworzno, Władysławowo, Chełmno, Sochaczew, Zamość, Myślenice, Opole, Sandomierz, Iława, a także na Litwie, Łotwie i w Warszawie.

POLACY O WYBORACH. CZY BĘDĄ GŁOSOWAĆ NA PIS? #EwelinaPyta

Roztańczona Polska 8.10.2023 Chełm - GWIAZDY

Mimo iż trasa Roztańczona Polska miała zakończyć się 30 września na PGE Narodowym, tak się nie stało. Organizatorzy postanowili wyprawić w październiku kolejną imprezę, tym razem na Lubelszczyźnie w Chełmie. Już w najbliższą niedzielę 8 października o godz. 20:00 na chełmskiej scenie zobaczymy gwiazdy takie jak:

  • Pectus
  • Boys
  • Chris Cugowski
  • Danuta Błażejczyk
  • Mariusz Kalaga
  • Rafał Brzozowski.

Transmisja Roztańczona Polska jak zawsze będzie emitowana na żywo w TVP3. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

ZOBACZ TAKŻE: Tak przez lata zmieniał się Marcin Miller z Boys. Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Boys - jak dobrze znasz największe hity zespołu?

Pytanie 1 z 6
Który z tych utworów ukazał się jako pierwszy?
Listen on Spreaker.