Doda

i

Autor: AKPA

KONCERTY

Roztańczona Polska Myślenice 2023. Sprawdź kto wystąpi 13 sierpnia

2023-08-11 10:11

Roztańczona Polska to cykl wakacyjnych koncertów organizowanych przez Telewizję Polską. Przed nami kolejne impreza, która tym razem odbędzie się w Myślenicach. Sprawdź, kto wystąpi na scenie 13.08.2023. Nie zabraknie Dody, a także innych znanych artystów z branży muzycznej.

Roztańczona Polska 2023 już 13 sierpnia w Myślenicach! Kto wystąpi? Organizatorzy podali już listę gwiazd niedzielnego koncertu. Połowa wakacji za nami, a wraz z nimi koncerty organizowane przez Telewizję Polską. Za nami dwanaście koncertów, które odbyły się kolejno w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu, Ostrowie Wielkopolskim, Jaworznie, Władysławowie, Chełmnie, Sochaczewie i Zamościu. Tym razem przyszła pora na miasto w województwie małopolskim, a mianowicie na Myślenice. To właśnie tam na płycie myślenickiego Rynku stanie ogromna scena z której swoje największe hity zaśpiewają gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Koncert będzie można obejrzeć na żywo w niedzielę 13 sierpnia na antenie TVP3. Sprawdź, kto wystąpi w Myślenicach na Roztańczonej Polsce.

Łobuzy i Topky w radiu SuperNova

Roztańczona Polska MYŚLENICE 2023 - GWIAZDY

Kto wystąpi w Myślenicach na Roztańczonej Polsce? Koncert odbędzie się w niedzielę 13 sierpnia o godzinie 20:00. Transmisja na żywo będzie dostępna na antenie TVP3, a jeśli ktoś chciałby znaleźć się pod sceną - koncert nie jest biletowany. Oznacza to, że wstęp na wydarzenie jest za darmo dla każdego fana polskiej muzyki tanecznej! Kto na Roztańczonej Polsce w Myślenicach? Lista gwiazd jest już znana. Na scenie zobaczymy między innymi gwiazdy takie jak:

  • Doda
  • Łobuzy
  • Masters
  • B.R.O
  • OT.TO
  • Pectus
  • DJ Adamus