Magdalena Narożna, Doda

i

Autor: akpa

GWIAZDY

Magdalena Narożna niczym Doda! Tak wyglądała na koncercie Roztańczona Polska

2023-07-31 8:09

Zespół Piękni i młodzi często gości na imprezach organizowanych przez Telewizję Polską. W niedzielę 23 lipca, grupę disco polo z Magdaleną Narożną na czele, można było oglądać na koncercie Roztańczona Polska w Chełmnie. Piosenkarka postawiła na kilka kreacji, w których wyglądała jak... Doda. Skopiowała jej styl?

Magdalena Narożna jak Doda? Fani wypatrzyli kilka szczegółów, które o tym świadczą! Lato trwa w najlepsze, a wraz z nim koncerty organizowane przez Telewizję Polską. Mowa o Roztańczonej Polsce, która odbywa się co niedzielę w wybranych miastach naszego kraju. Za nami dziesięć koncertów podczas których na scenie pojawili się między innymi Doda, Skolim, Filip Lato, Defis, Miły Pan, Boys, czy też zespół Piękni i młodzi. To właśnie w Chełmnie w województwie kujawsko-pomorskim grupa Magdaleny Narożnej kilka razy pojawiła się na scenie by zaśpiewać swoje największe hity. Nie zabrakło kawałka "Tak już bez Ciebie", "Kocham się w Tobie", "Coraz bliżej", "Ona jest taka cudowna" i oczywiście ostatnio najpopularniejszy kawałek z ich repertuaru "Czułe słowa (my oh my)". To właśnie wtedy publiczność z całej siły śpiewała z Magdaleną Narożną, co było można usłyszeć w telewizji.

ZOBACZ TAKŻE: Doda wystąpiła na jednej scenie z artystami disco polo. Powiedziała co o nich myśli!

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Magdalena Narożna inspiruje się Dodą?

Na koncercie TVP3 - Roztańczona Polska w Chełmnie, grupa Piękni i młodzi z Magdaleną Narożną na czele, dała czadu! Publiczność zgromadzona przed sceną, jak i ta przed telewizorami bawiła się fenomenalnie i nikt nie mógł się oprzeć piosenkom, które zaprezentowali przed ogromną widownią. Wokalistka Pięknych i młodych przeszła w ostatnim czasie spektakularną metamorfozę i zachwyca wszystkich swoim nowym wyglądem i szczupłą sylwetką. W związku z tym na koncercie Roztańczona Polska, Magda Narożna pokazała swoje zgrabne nogi i zaprezentowała się w trzech obcisłych sukienkach. Była biała sukienka, pomarańczowo-złota z cekinami i czerwona z efektownym błyskiem. Całości niesamowitego charakteru dodawały nie buty na szpilce, lecz grzywka i długi warkocz, który był zaczesany na czubku jej głowy. Stylizacja piosenkarki mocno przypadła do gustu jej obserwatorom, którzy szybko wychwycili, że w takim wydaniu wygląda jak Doda!

- Wyglądasz jak Doda

- Kiedyś tak patrzyłam na Ciebie i se pomyślałam fajna babka ale coś by trzeba było w niej zmienić i się zmieniło .Teraz wyglądasz jak milion dolarów.

- Magda jak ty pięknie wyglądasz! Jak rozkwitałaś to nie mogę się napatrzeć! Brawo!

Przypomnijmy, że Doda w podobnej fryzurze i również w obcisłej sukience występowała na swoim recitalu podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022. Co ciekawe pomarańczowo-złoto sukienka, którą miała na sobie Magda z Pięknych i młodych, jest uderzająco podobna do sukienki, który na jednym z koncertów miała na sobie Doda. Przypadek, czy celowa inspiracja? Nie nam to oceniać. Poniżej możecie zobaczyć wszystkie występy Pięknych i młodych na koncercie Roztańczona Polska w Chełmie, a także zniewalające kreacje Magdaleny Narożnej.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna wskoczyła w sukienkę Dody. Fani pytają "to sesja do Tańca z Gwiazdami"?

Doda

i

Autor: AKPA Doda
Sonda
Myślisz, że Magdalena Narożna zainspirowała się Dodą?
Listen on Spreaker.