Piękni i młodzi (mini)

i

Autor: AKPA

KONCERTY

Roztańczona Polska 2023 - TRANSMISJA TV, POWTÓRKI. Gdzie i o której oglądać koncerty TVP?

2023-08-26 15:46

Roztańczona Polska, czyli letnia trasa TVP trwa! Co tydzień w wielu polskich miastach odbywają się koncerty gwiazd - podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych latach podczas Wakacyjnej Trasie Dwójki. Gdzie oglądać Roztańczoną Polskę 2023? Czy są emitowane w TV powtórki? Sprawdziliśmy, gdzie oglądać letnie koncerty TVP.

Polacy uwielbiają się bawić - zwłaszcza przy dobrej muzyce, dlatego nic dziwnego, że Telewizja Polska postanowiła zorganizować wakacyjny cykl koncertów w polskich miastach. Na mapie znajduje się osiemnaście koncertów w osiemnastu miastach! Pierwszy koncert Roztańczona Polska odbył się w Bogatyni 14 maja, natomiast zakończenie letniej trasy TVP nastąpi 30 września w Warszawie. Wśród gwiazd na scenie mają pojawić się najpopularniejsze nazwiska polskiej branży muzycznej - i nie tylko! Wszystkim widzom czas umili między innymi zespół Piękni i Młodzi, Zenek Martyniuk, Filip Lato, Andre i inni. Kiedy i o której godzinie oglądać letnie koncerty w telewizji? Czy są powtórki Roztańczonej Polski w telewizji?

Szybkie Pytania - Filip Lato

Roztańczona Polska 2023 - TRANSMISJA TV i online

Gdzie oglądać koncerty Roztańczona Polska 2023 w TV i online? Letnia trasa TVP emitowana jest w każdą niedzielę na żywo o godzinie 20:00 na antenie TVP 3. Muzyczne wydarzenie z udziałem gwiazd, można oglądać także online za pośrednictwem WP Pilot.

ZOBACZ TAKŻE: Roztańczona Polska 2023 - TRASA, MIASTA, GWIAZDY. Daty wszystkich koncertów

Roztańczona Polska 2023 - POWTÓRKI

Gdzie oglądać powtórki koncertów Roztańczona Polska? Niestety nie mamy dobrej wiadomości. Póki co powtórki letniej trasy TVP nie będą transmitowane w telewizji. Urywki niektórych występów gwiazd można obejrzeć na YouTubie.

Sprawdź, czy disco polo masz w małym paluszku

Pytanie 1 z 12
Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem. Gwiazdy chyba twym oczom oddały cały...