Elżbieta Romanowska ma już dość. Zwróciła się do hejterów z apelem

i

Autor: AKPA, Insta/elaromanowska

Gwiazdy

Elżbieta Romanowska ma już dość. Zwróciła się do hejterów z apelem

2023-05-23 12:33

Choć Elżbieta Romanowska nie zadebiutowała jeszcze na szklanym ekranie jako prowadząca Nasz Nowy Dom, to od czasu ogłoszenia, że to właśnie ona, po 10 latach, zajmie miejsce Katarzyny Dowbor, musi mierzyć się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami. Gwiazda nie wytrzymała i zwróciła się do hejterów z mocnym apelem.

Nowa prowadząca Nasz Nowy Dom przyznała wprost, że ma już dość. Elżbieta Romanowska nie ukrywa swojej irytacji i zdenerwowania faktem, że od czas, kiedy przejęła stanowisko Katarzyny Dowbor w programie, nieustannie musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami na temat swojej osoby. Hejterzy odwołują się nie tylko do jej sposobu bycia, ale przede wszystkim w negatywny sposób dyskutują na temat jej wyglądu. Gwiazda zdradziła, że nieustannie dostaje bardzo przykre i obraźliwe wiadomości. Elżbieta Romanowska z pewnością nie spodziewała się tego, że w jej stronę może spaść tak ogromna fala krytyki. Tym bardziej, że wcześniej przyznawała, że czuje ogromną wdzięczność i ekscytację na myśl o tym, że będzie pracować z ekipą przy tworzeniu nowych odcinków Nasz Nowy Dom. Jednak po kilku dniach od ogłoszenia, że to właśnie ona zostanie nową prowadzącą, w jej stronę spadła ogromna fala krytyki i hejtu.

Katarzyna Dowbor gorzko o ZWOLNIENIU. Wbiła szpilę Miszczakowi!

HA HA HA ale z Ciebie bambik | Dokończ Piosenkę 14 #Bambiksong

Elżbieta Romanowska - Nasz Nowy Dom

Elżbieta Romanowska w programie Nasz Nowy Dom zadebiutuje jesienią. Kontrowersyjna decyzja Edwarda Miszczaka, dotycząca zwolnienia Katarzyny Dowbor, wywołała ogromną burzę w sieci. Rykoszetem oberwało się również nowej prowadzącej program, która w ostatnim czasie musi mierzyć się z ogromnym hejtem. Nienawistne komentarze dotyczą nie tylko jej sposobu bycia i tego, jak radziła sobie z prowadzeniem innych programów, ale również jej wyglądu. Gwiazda w pewnym momencie nie wytrzymała i zdecydowała się odpowiedzieć hejterom w dosadny sposób.

Elżbieta Romanowska: wiek, wzrost, waga, wymiary, mąż, Instagram

Ja bardzo szanuję zdanie drugiego człowieka. Bardzo szanuję rady, które gdzieś tam są mi dawane, biorę je do siebie. Natomiast fajnie jak to są rady, które rzeczywiście coś wnoszą. Mówię tutaj o ludziach, którzy piszą do mnie bardzo obraźliwe rzeczy.

Gwiazda zdradziła, że internauci krytykują m.in. jej tuszę.

Gdybyście zobaczyli kilka programów, które już będą w emisji i mieli wtedy jakieś swoje uwagi, to bardzo chętnie je przyjmę, ale pisanie mi, że jestem grubą świnią, że trzeba będzie poszerzać drzwi uczestników, żebym się zmieściła. Naprawdę? Nie robi to na mnie żadnego wrażenia, bo to świadczy tylko o was, waszym braku kultury, o waszych kompleksach. Ktoś was ewidentnie źle wychował, z czego bardzo mi przykro. To są wiadomości z prywatnych kont i fejkowych. Macie coś do mnie? To powiedzcie mi to w twarz.

Myślicie, że apel, który wystosowała Romanowska wpłynie na hejterów?

Źródło: Elżbieta Romanowska ma już dość. Zwróciła się do hejterów z apelem