Boys

i

Autor: AKPA Boys

KONCERTY

Roztańczona Polska 2023 - Jaworzno. Kto wystąpi 9 lipca?

2023-07-09 17:48

Kolejny koncert Roztańczonej Polski już w niedzielę 9 lipca. Tym razem wielka scena stanie w Jaworznie, a dla publiczności na miejscu i dla widzów przed telewizorami plejada gwiazd. Kto wystąpi w Jaworznie na Roztańczonej Polsce? Sprawdźcie szczegóły wakacyjnego koncertu organizowanego przez Telewizję Polską.

Roztańczona Polska 2023 zawita do Jaworzna. Kto wystąpi na scenie 9 lipca? Letnia trasa TVP trwa w najlepsze, a publiczność zgromadzona przed sceną jak i ta przed telewizorami, bawi się w rytm hitów w najlepsze. Za nami siedem koncertów, które odbyły się kolejno w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli, Łomży, Gryfinie, Łowiczu i Ostrowie Wielkopolskim. Teraz przyszła pora na województwo śląskie, a dokładnie na miasto Jaworzno. To właśnie tam stanie wielka scena, na której swoje przeboje zaśpiewają popularni artyści z naszego kraju. Kogo zobaczymy na scenie w Jaworznie? Kto wystąpi na koncercie Roztańczona Polska 9 lipca?

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Roztańczona Polska Jaworzno 2023 - GWIAZDY

Kto wystąpi na Roztańczonej Polsce 2023 w Jaworznie? Już w niedzielę 9 lipca o godzinie 20:00 na antenie TVP3 zostanie pokazana na żywo transmisja z wakacyjnego koncertu. Na scenie w Jaworznie wystąpią między innym:

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 2023 - dlaczego nie ma koncertów? Znamy odpowiedź!