Roztańczona Polska 2023 - GRYFINO. Kto wystąpi 18 czerwca?

i

Autor: screen z FB/Roztańczona Polska Roztańczona Polska 2023 - GRYFINO. Kto wystąpi 18 czerwca?

Roztańczona Polska 2023 - GRYFINO. Kto wystąpi 18 czerwca?

2023-06-18 20:06

Gryfino znalazło się w harmonogramie letniej trasy koncertowej TVP3. Kto wystąpi na scenie 18 czerwca? Czy wstęp na koncert jest biletowany? Sprawdź najważniejsze informacje na temat Roztańczonej Polski. Gryfino w niedzielny wieczór stanie się sercem muzycznej zabawy!

Roztańczona Polska 2023 - kto wystąpi w Gryfinie? Informacji na temat piątego koncertu TVP poszukuje wiele osób. Wakacje coraz bliżej, dlatego Telewizja Polska nie próżnuje i po raz kolejny organizuje letnie koncerty. W ubiegłych latach wszyscy bawili się pod sceną Wakacyjnej Trasy Dwójki, która gościła w wielu miastach w Polsce, a teraz przyszła kolej na Roztańczoną Polskę. Do tej pory koncerty odbyły się w Bogatyni, Gorzowie Wielkopolskim, Stalowej Woli i Łomży, gdzie na scenie pojawili się między innymi Piękni i Młodzi, zespół Boys, Filip Lato, Topky, Łobuzy, a także wielu innych artystów. Kto pojawi się na scenie w Gryfinie? Najbliższy koncert odbędzie się w niedzielę 18 czerwca!

Roztańczona Polska 2023 - TRASA, MIASTA, GWIAZDY. Daty wszystkich koncertów

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni

Roztańczona Polska 2023 Gryfino - GWIAZDY

Roztańczona Polska funduje wszystkim najlepsze polskie i zagraniczne hity na scenie w wielu miastach w Polsce! Kto wystąpi 18 czerwca na koncercie Roztańczona Polska 2023 w miejscowości Gryfino? Lista gwiazd niedzielnego koncertu nie jest jeszcze do końca znana. Wiemy jednak, że na scenie pojawi się Stachursky, Halina Frąckowiak, zespół Felivers, Masters, Weź nie pytaj, Camasutra i inni.

Roztańczona Polska 2023 Gryfino - BILETY

Gdzie i za ile kupić bilety na koncert TVP Roztańczona Polska w Gryfinie? Mamy dla Was dobrą wiadomość. Wstęp na letnie koncerty TVP w każdej miejscowości jest bezpłatny.