ZOBACZCIE SAMI

Roxie Węgiel WYGRA Taniec z Gwiazdami 2024?! Tak wywija na parkiecie!

2024-02-05 13:02

Roksana Węgiel rozpoczęła przygotowania do pierwszego odcinka wiosennej odsłony programu Taniec z Gwiazdami. Artystka doskonale wie, że czasu pozostało naprawdę niewiele i wytrwale ćwiczy na sali, a oprócz tego przygotowuje swoją wydolność, by nie pokazać na parkiecie zadyszki. Swoje taneczne zacięcie pokazała już w trzeciej edycji programu Dance Dance Dance w 2021 roku. Popisywała się choreografią i ostatecznie wygrała program Telewizji Polskiej. A jak będzie tym razem? Szanse na zwycięstwo ma przeogromne!

Spis treści

  1. Roxie Węgiel - Taniec z Gwiazdami

Roxie Węgiel wygra Taniec z Gwiazdami 2024, bo jak przekonują jej fani, nikt nie rusza się tak jak ona. Twierdzą też, że pozostali uczestnicy Tańca z Gwiazdami nie mają tak dużego doświadczenia na parkiecie, jak właśnie wykonawczyni hitu "Anyone I Want To Be". Wygrała taneczny program Telewizji Polskiej, ale warto wspomnieć, że wtedy popisywała się umiejętnością tańca nowoczesnego. Zadanie było o tyle łatwe, że musiała odwzorować choreografię danego teledysku. Wywijała do największych radiowych hitów, a teraz będzie walczyć o wygraną w tańcu towarzyskim, który jest trudniejszy. Dowodów na to, że Roxie jest w gronie faworytów do zwycięstwa jest znacznie więcej. Gwiazda pokazywała niezwykłe choreografie w swoich muzycznych klipach, a ponadto z dużą pasją podchodzi do nauki nowych układów. Po prostu kocha tańczyć! Jednocześnie, nawet jeśli opinie jurorów będą surowe, może liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy z chęcią oddadzą na nią głos za pośrednictwem SMS-a.

Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, szarość i duże pomieszczenia

ROKSANA WĘGIEL I SMOLASTY RAZEM? | Maks on air

Roxie Węgiel - Taniec z Gwiazdami

Początkowo były to jedynie doniesienia, plotki, do których sama zainteresowana się nie odnosiła. Ostatecznie 21 stycznia 2024 dowiedzieliśmy się, że Roksana Węgiel jest w Tańcu z Gwiazdami i szykuje się naprawdę ciekawa edycja. Artystka pod koniec stycznia zaczęła przygotowania do swojego pierwszego występu, który będzie mieć miejsce 3 marca. Początkowo pokazywała filmiki z siłowni, gdzie szlifowała kondycję, a później przeszła do praktyki. Wspólnie ze swoim tancerzem, z którym pojawi się w programie zaczęła uczyć się choreografii!

Jak wywija Roxie Węgiel na parkiecie! Zobaczcie i podziwiajcie!

Źródło: Roxie Węgiel WYGRA Taniec z Gwiazdami 2024?! Tak wywija na parkiecie!