Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

OCZAROWAŁA WSZYSTKICH

Roxie Węgiel w utworze Edyty Bartosiewicz. "Ostatni" z jej ust to prawdziwe dzieło! Porównali ją do Górniak

2024-02-15 10:46

Roksana Węgiel sprawiła, że oczy wszystkich były zwrócone tylko na nią! To wszystko za sprawą jej występu podczas walentynkowego koncertu Polsatu, na którym pojawiła się w długiej, czerwonej sukni, podkreślającą jej sylwetkę. Roxie zaprezentowała się publiczności w piosence Edyty Bartosiewicz i została porównana do... Górniak. Zachwytom nie ma końca!

Roksana Węgiel dobrze wie, jak wzbudzić zainteresowanie fanów. Niesamowicie utalentowana artystka od lat świetnie radzi sobie w branży muzycznej. Wszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy jako mała dziewczynka stanęła na scenie The Voice Kids. To właśnie wtedy oczarowała wszystkich i będąc w drużynie Edyty Górniak doszła do finału i wygrała program. Jeszcze wtedy Roxie nie śniła o tak wielu spektakularnych sukcesach i miejscu, w jakim jest dzisiaj. Wygrała Eurowizję Junior, zdobyła statuetkę Kids' Choice Awards, wygrała program Dance Dance Dance, a od 3 marca będzie walczyć na parkiecie Tańca z Gwiazdami o Kryształową Kulę!

ZOBACZ TAKŻE: Nie milkną echa po walentynkowym koncercie Polsatu. Piotr Cugowski rozbudził wyobraźnię fanek

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

Roksana Węgiel porównana do Edyty Górniak. Wszystko po koncercie Polsatu

W zawodowej karcie Roksany Węgiel pojawił się kolejny sukces, a jest nim walentynkowy występ na koncercie Polsatu. Artystka ubrana w czerwoną suknię do samej ziemi najpierw zachwyciła wszystkich w duecie z Oskarem Cymsem, śpiewając wzruszający przebój Zdzisławy Sośnickiej i Zbigniewa Wodeckiego - Z tobą chcę oglądać świat. Później wyszła na scenę sama i po raz kolejny sprawiła, że nikt nie chciał odwrócić od niej wzroku! Nie dość, że wyglądała zjawiskowo to jeszcze wzruszająco i z pełnym zaangażowaniem zaśpiewała hit Edyty Bartosiewicz - Ostatni. Widzowie Polsatu byli oczarowani i zasypali artystkę komplementami:

- Przepięknie Roxie ❤ Taka Cię kochamy skromną, piękna i delikatną Roxie

- Pięknie! Edyta Górniak 2

- Bardzo dobry występ, przyjemnie się słucha 

- Fajnie Roxy zaśpiewane, trochę też barwy Kasi Kowalskiej usłyszałem

- Przepiękne wykonanie

Poniżej możecie zobaczyć, jak Roksana Węgiel poradziła sobie w piosence, która ma więcej lat niż ona! Utwór Edyty Bartosiewicz - Ostatni, został wydany w 1995 roku.