GWIAZDY

Oskar Cyms - wiek, wzrost, dziewczyna, piosenki, kariera, Nic więcej, 365 dni, Instagram

2024-05-23 14:13

Kim jest Oskar Cyms, który podbija branżę muzyczną? Młody artysta idzie za ciosem i wydaje numer po numerze, osiągając przy tym ogromne wyświetlenia i rozgłos. Wiosną 2023 roku wziął udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który zresztą wygrał. Ile ma lat? Jak zaczęła się kariera Oskara Cymsa? Sprawdźcie!

Spis treści

  1. Oskar Cyms - wiek, wzrost
  2. Oskar Cyms - dziewczyna
  3. Oskar Cyms - piosenki
  4. Oskar Cyms - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  5. Oskar Cyms - Instagram

Oskar Cyms - wiek, wzrost, dziewczyna, piosenki, kariera, Nic więcej, 365 dni, Instagram: takie frazy internauci najczęściej wpisują w wyszukiwarkę Google. Kim jest Oskar Cyms, który podbija branżę muzyczną? O tym artyście zaczyna być naprawdę głośno! Oskar Cyms pochodzi z małego miasteczka Nowe, leżącego nad Wisłą na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Od lat wrzuca do sieci swoje covery, czym zachwyca słuchaczy. Polacy mogli poznać go bardziej, dzięki piosence "My Girl", która pojawiła się w filmie "365 dni:Ten Dzień" - Blanki Lipińskiej. Dodatkowo artysta udziela się na TikToku, a społeczność go uwielbia! Wiosną 2023 roku wystąpił w roli uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo i... wygrał 18. edycję show. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Oskar Cyms o płycie i zaskakujących pracach. Nie uwierzysz, gdzie pracował!

Oskar Cyms - wiek, wzrost

Ile lat ma Oskar Cyms? Artysta urodził się dokładnie 26 lipca 2000 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 23 lata. Internauci pytają także ile wzrostu ma Oskar Cyms, jednak takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Oskar Cyms - dziewczyna

Czy Oskar Cyms ma dziewczynę? Jakiś czas temu artysta zdradził, że jego serce jest zajęte! Nie wiemy jednak, kim jest jego ukochana, ponieważ Oskar Cyms chroni swoją prywatność.

Oskar Cyms - piosenki

Oskar Cyms ma na swoim koncie wiele piosenek, które gromadzą miliony odsłon na samym YouTubie! Warto wiedzieć, że kawałek "My Girl" został wykorzystany w filmie 365 dni i stał się międzynarodowym przebojem i jedną z najchętniej wyszukiwanych piosenek w serwisach streamingowych na świecie. Dziś artysta podbija branże z utworem "Na niebie", "Niech mówią", "Bezpowrotnie", a także w duecie z Wersow.

Oskar Cyms - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Oskar Cyms był uczestnikiem 18. edycji twoja Twarz Brzmi Znajomo, która miała emisję wiosną 2023 roku. Artysta razem z innymi gwiazdami przechodził przeróżne metamorfozy i koniec końców, wygrał cały program.

Oskar Cyms - Instagram

Oskar Cyms jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub oficjalny nick @cymsu.

Listen to "OSKAR CYMS – JESTEM SZCZĘŚCIARZEM [Magazyny Muzyczne]" on Spreaker.