Piotr Cugowski

i

Autor: screen z YouTube/Polsat

WYSTĘP W TV

Nie milkną echa po walentynkowym koncercie Polsatu. Piotr Cugowski rozbudził wyobraźnię fanek

2024-02-15 9:26

W walentynkowy wieczór 14 lutego odbył się wyjątkowy koncert organizowany przez Telewizję Polsat. Jedną z gwiazd, która pojawiła się na scenie i oczarowała publiczność był Piotr Cugowski. Artysta zaśpiewał klasyk Marka Grechuty i oczarował wszystkich. Fanki piszą nawet o "rozbudzonych fantazjach"!

Nie milkną echa po walentynkowym koncercie Polsatu, który miał swoją premierę na żywo 14 lutego. Na scenie pojawiło się wielu artystów, którzy swoim muzycznym talentem sprawili, że wieczór publiczności wyglądał znakomicie. Nie brakowało Roksany Węgiel śpiewającej solo i w duecie z Oskarem Cymsem. Na scenie po raz pierwszy w telewizji pojawił się także raper Malik Montana i widać było, że młodszej publiczności bardzo spodobał się taki ruch. Nie można również zapomnieć o znakomitej piosenkarce jaką jest Urszula i o Piotrze Cugowskim, który oczarował swoje fanki śpiewając klasyk Marka Grechuty - "Będziesz moją Panią".

ZOBACZ TAKŻE: Tyle pieniędzy na swoim koncie ma Roksana Węgiel. Jest najbogatszą artystką w kraju?

Chris Cugowski rozpalił scenę jako Måneskin!

Piotr Cugowski zaśpiewał na żywo i oczarował fanki

Piotr Cugowski był jednym z artystów, który pojawił się na walentynkowym koncercie Polsatu. "Cudowna jest miłość", bo właśnie pod takim hasłem odbywało się telewizyjne wydarzenie, które zostało pokazane na żywo. Widzom mocno spodobał się taki pomysł i uświetnił ich Walentynki spędzane w domu. W pewnym momencie na scenę wyszedł on - Piotr Cugowski. Artysta ubrany w bordowy garnitur z elegancko ułożonymi włosami, przykuł uwagę wiele kobiet. Nie inaczej było, gdy zaczął śpiewać pierwsze wersy piosenki Marka Grechuty - Będziesz moją Panią, o czym świadczą zamieszczone w sieci komentarze:

- Bardzo mi się podoba ten głos

- Ten głos od wielu lat rozbudza i pobudza wyobraźnię. Dziękuję Piotrze. Wspaniały głos, feeling 

- Moja ulubiona piosenka Pięknie wykonana przez Pana Cugowskiego

- Piotr jak zwykle najlepszy, doskonały wręcz i ta elegancja...

Jak widać komplementów pod walentynkowym występem Piotra Cugowskiego nie brakuje. Poniżej możecie zobaczyć cały występ, który oczarował fanów artysty.

Quiz. Markowski, Panasewicz, Cugowski. Ich piosenki znali wszyscy w PRL!

Pytanie 1 z 10
Dokończ fragment przeboju „Chcemy być sobą” Perfectu. „Trzymam się ściany, niczym pijany, tłum wkoło tańczy...”