Startup Music

i

Autor: materiały prasowe

STARTUP MUSIC

Roxie Węgiel w duecie z Wiktorią Kuszewicz. Ich "Miasto" powala na kolana!

2023-09-26 14:30

Roxie Węgiel była gwiazdą czwartej edycji konkursu StartUp Music, który organizowany jest przez Radio SuperNova. Zwyciężczynią została Wiktoria Kuszewicz, z którą artystka nagrał cover piosenki "Miasto". Jesteście ciekawi co wyszło z tej współpracy? Przedstawiamy Wam oficjalny teledysk!

StartUp Music w Radiu SuperNova to nie tylko konkurs, ale przede wszystkim spełnienie marzeń. Każdy kto kocha śpiewać może głosić się do trwającej na anteny zabawy. Wystarczy tylko nagrać cover piosenki danej gwiazdy - która akurat w tym momencie jest bohaterem zabawy, a następnie wysłać zgłoszenie na www.radiosupernova.pl/konkursy. W kolejnych etapach jurorzy wraz z danym artystą wybierają szczęśliwca, który nie tylko nagrywa numer z artystą, ale także teledysk! Przypomnijmy, że pierwszą edycję z Cleo wygrała Natalia Kucharska, zaś zwycięzcami drugiej edycji zostali Paulina Jurczak i Dominik Kudaj. Trzecią edycję z Piotrem Cugowskim na czele wygrała Ania Serafińska, natomiast czwartą z Roxie Węgiel - Wiktoria Kuszewicz.

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

Roxie Węgiel i Wiktoria Kuszewicz w duecie

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Czwarta edycja StartUp Music z Roxie Węgiel dobiegła końca, a zwyciężczynią została Wiktoria Kuszewicz. Artystka spotkała się z Wiktorią w studio i wspólnie nagrały nową, rewelacyjną wersję piosenki "Miasto". Przypomnijmy, że nasza zwyciężczyni ma 20 lat, pochodzi z Opola i śpiewa od dzieciństwa. Odkąd pamięta zawsze chciała związać swoje życie z muzyką i śpiewaniem dla innych, a dodatkowo marzyła, by poprzez piosenki wyrażać emocje, które towarzyszą ludziom w ich codzienności. Co ciekawe, Wiktoria nagrała do tej pory kilka coverów, natomiast jej największym sukcesem jest to, że w sierpniu wydała swój pierwszy singiel "Bliżej siebie". Nasza zwyciężczyni śpiewa pod pseudonimem Larix i właśnie pod taką nazwą można znaleźć ją w social mediach, gdzie jest bardzo aktywna. To jednak nie koniec! Wiktoria pracuje nad swoim drugim utworem - tym razem w wersji anglojęzycznej, a niedawno spotkała się na żywo z Roxie Węgiel, by nagrać wspólny cover "Miasto" i teledysk.

Efekty finału czwartej edycji konkursu StartUp Music możecie zobaczyć w wideo, które umieszczone jest w tym artykule.

Sonda
Czy weźmiesz udział w konkursie StartUp Music?