StartUp Music z Piotrem Cugowskim dobiegł końca. Ania Serafińska zwycięzcą konkursu!

i

Autor: materiały prasowe StartUp Music z Piotrem Cugowskim dobiegł końca. Ania Serafińska zwycięzcą konkursu!

StartUp Music z Piotrem Cugowskim dobiegł końca. Ania Serafińska zwycięzcą konkursu!

2023-03-01 9:23

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Trzecia edycja konkursu StartUp Music w Radiu SuperNova dobiegał końca. Naszą muzyczną zabawę i duet z Piotrem Cugowskim wygrała Ania Serafińska, która niebawem pojedzie do studia i razem z wokalistą nagra piosenkę, którą będzie można usłyszeć na naszej antenie. Kim jest Ania? Poznajcie ją bliżej!

StartUp Music w Radiu SuperNova to nie tylko konkurs, ale także dobra zabawa i spełnienie marzeń! Polega on na tym, że każdy kto kocha śpiewać wysyła do nas swoje zgłoszenie, a następnie jury w składzie z gwiazdą danej edycji, wybierają szczęśliwca który nie tylko nagra piosenkę z artystą, ale także teledysk! Przypomnijmy, że pierwszą edycję z Cleo wygrała Natalia Kucharska, która zaśpiewała z wokalistką cover "Żywioły". Zwycięzcami drugiej edycji zostali Paulina Jurczak i Dominik Kudaj, którzy już 8 marca pojawią się na naszej antenie razem z Michałem Wiśniewskim, w ramach premiery ich trio.

To jednak nie koniec naszej zabawy. Zwycięzca trzeciej edycji StartUp Music z Piotrem Cugowskim został wybrany 28 lutego. Po owocnych obradach jury, została nim Ania Serafińska, która nie dość że w brawurowy sposób wykonała piosenkę "Kto nie kochał", to gdy usłyszała werdykt skakała z radości! Kim jest zwyciężczyni trzeciej edycji naszego konkursu?

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1

Ania Serafińska - kim jest zwyciężczyni StartUp Music 3?

Wyniki trzeciej edycji konkursu StartUp Music z Piotrem Cugowskim zostały ogłoszone na żywo na antenie Radia SuperNova we wtorek 28 lutego. Nasi słuchacze mogli na żywo posłuchać ekscytacji zwyciężczyni i jej nagrania, które do nas podesłała. Premiera tego duetu już wkrótce na naszej antenie, jednak zanim do tego dojdzie warto bliżej poznać zwyciężczynię. Ania Serafińska to kobieta petarda, która kocha muzykę. Widzowie Telewizyjnej Dwójki mogą kojarzyć ją z 11. edycji The Voice of Poland, gdzie odwróciła wszystkie fotele trenerów! Ania była w drużynie Edyty Górniak. Serdecznie gratulujemy wygranej StartUp Music 3! :)