Roksana Węgiel

i

Autor: Wojciech Olszanka/East News

gwiazdy

Roksana Węgiel w samej bieliźnie. Pod zdjęciem burza. Kevin stanął w jej obronie!

2023-12-18 9:32

Roksana Węgiel została niedawno twarzą popularnej firmy bieliźniarskiej. Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem promującym kolekcję, a pod postem rozpętała się burza. Internauci nie mogą pogodzić się z faktem, że artystka nie jest już dzieckiem. W obronie piosenkarki stanął jej narzeczony Kevin Mglej.

Roksana Węgiel w bieliźnie to widok, do którego fani piosenkarki, jak widać w komentarzach, wciąż nie mogą się przyzwyczajać. Wraz z wejściem w dorosłość Roxie porzuciła swój dotychczasowy wizerunek. 18-latka ewidentnie nie zamierza kierować się opiniami internautów, którzy wciąż widzą w niej wygrywającą Eurowizję Junior nastolatkę. Węgiel wyraża siebie poprzez nagrywaną muzykę czy zamieszczane w mediach społecznościowych posty. Jednym z dorosłych projektów wokalistki jest promowanie popularnej firmy bieliźniarskiej, której została ambasadorką. Przygotowująca się do świąt Bożego Narodzenia Roksana Węgiel zamieściła na Instagramie zdjęcie, które rozjuszyło sporą część obserwujących jej profil. Artystka pozuje na nim bowiem w bieliźnie. Pod postem posypały się słowa oburzenia.

- Po co to pokazywać się półnago w necie? - dopytuje jedna z obserwatorek.

- Ciekawe co na to „narzeczony”? - wtóruje jej inny internauta.

Kevin Mglej, narzeczony Roksany, szybko zajął swoje stanowisko. Roksana może liczyć na jego wsparcie!

Roxie Węgiel i Kevin Mglej razem na ściance. Wyglądali jak milion dolarów! Trudno oderwać od nich wzrok

Roksana Węgiel i Pawbeats o nowej piosence. "Każdej nocy" wzrusza do łez

Kevin Mglej o zdjęciu Roxie Węgiel

Najnowsze zdjęcie Roksany wywołało burzę. Jak widać, internauci wciąż nie mogą pogodzić się z faktem, że piosenkarka jest pełnoletnia i sama decyduje, co chce pokazywać w swoich mediach społecznościowych. "Wywołany do tablicy" Kevin Mglej, narzeczony Roxie, nie ma problemu z tego typu kadrami. Autor piosenek wie, jak wiele kosztuje jego ukochaną praca nad sylwetką i docenia wyróżnienie, jakim jest bycie wybraną twarzą ogólnopolskiej kampanii.

Jestem z Ciebie dumny. Wiem ile pracy i treningów kosztowała Cię ta forma a bycie ambasadorką globalnej marki @tezenisofficial na całą Polskę to wielki sukces. Keep going queen - napisał.

Przypomnijmy, że gwiazda niedawno musiała mierzyć się z oskarżeniami o nieudany retusz. To właśnie wtedy pokazała talię do naszej kamery!

Źródło: Roksana Węgiel w samej bieliźnie. Pod zdjęciem burza. Kevin stanął w jej obronie!