Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Roksana Węgiel "przyćmiła pannę młodą". Pochwaliła się zdjęciami z wesela znajomych

2023-11-29 11:32

Roksana Węgiel spędziła ostatki na weselu znajomych. Z relacji wynika, że bawiła się świetnie i oczywiście wyglądała olśniewająco! Gwiazda polskiej sceny muzycznej postawiła na czarną kreację, a w komentarzach pozytywnie zawrzało. Padło nawet stwierdzenie, że Roxie "przyćmiła pannę młodą".

Roksana Węgiel pochwaliła się zdjęciami ze ślubu znajomych, który odbył się w ostatni weekend przed adwentem. Była to uroczystość przyjaciela Kevina Mgleja, czyli narzeczonego gwiazdy. Para również planuje swój wielki dzień, a ma to nadejść najprawdopodobniej w przyszłym roku. Uroczystość ma odbyć się w kościele, a całe przyjęcie ma być skromne, tradycyjne i bez większych ekstrawagancji, czyli z parą młodą mają bawić się tylko rodzina i najbliżsi znajomi. Skąd taki pomysł? Ślub dla Roksany Węgiel jest czymś bardzo ważnym, dlatego nic dziwnego, że chce przeżyć ten najpiękniejszy czas w gronie najbliższych i z dala od mediów i fleszy. Na kilka miesięcy przed najważniejszym dniem w życiu, Roxie i Kevin zasmakowali ślubnego klimatu, bawiąc się na imprezie znajomych. Kreacja jaką założyła na ten dzień gwiazda, zauroczyła jej fanów!

ZOBACZ TAKŻE: Francja wyrównała rekord Polski na Eurowizji Junior. Wcześniej udało się to tylko Roxie i Viki!

Roksana Węgiel i Pawbeats o nowej piosence. "Każdej nocy" wzrusza do łez

Roksana Węgiel pokazała zdjęcia ze ślubu

"Andrzejkowy" weekend Roksana Węgiel i Kevin Mglej spędzili na przyjęciu weselnym znajomych. Po opisie i uśmiechu na zdjęciach można wywnioskować, że bawili się znakomicie! Na tę wyjątkową okazję piosenkarka założyła czarną sukienkę z odkrytymi ramionami. Do tego wybrała cienkie czarne rajstopy i czarne szpilki. Jej szyję zdobił naszyjnik ze srebrnych "pereł", a włosy były upięte w eleganckiego koka. Weselny image Roxie Węgiel spodobał się internautom, którzy zasypali ją komplementami i co ciekawe, nie czepiali się koloru sukienki (jak wiadomo, wiele osób ma problem do ubioru czarnej sukienki na taką uroczystość).

- Coś czuję, że (niezamierzenie) ale przyćmiłaś pannę młodą 

- jesteś przepiękna

- nadajesz się na modelkę

- uwielbiam patrzeć na szczęśliwa Roksanę

Poniżej możecie zobaczyć, jak Roxie Węgiel wyglądała na ślubie znajomych. Musimy przyznać, że ciężko oderwać od niej wzrok!

Roksana Węgiel - kiedyś i dziś