Michał Szpak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Michał Szpak zdecyduje się na korektę płci? "Część mnie bardzo się do tego wyrywa"

2023-11-27 9:49

Michał Szpak uchodzi za najbarwniejszą postać w polskim show-biznesie. Choć mało mówi o swoim życiu prywatnym, teraz zdecydował się wyjawić coś bardzo ważnego. Czy artysta, który reprezentował nas na Eurowizji 2016, zdecyduje się na korektę płci?

Michał Szpak zdecyduje się na korektę płci? Artysta zdradził swój sekret przed całą Polską! Michał Szpak uchodzi za kolorowego ptaka polskiego show-biznesu. Wszystko zaczęło się w 2011 roku w programie X-Factor, gdzie artysta wziął udział w castingu, a następnie pokazywał wszystkim swój talent. Ostatecznie zajął tam drugie miejsce i mimo iż nie wygrał, jego kariera nabrała skrzydeł. Michał Szpak szybko zdobył serca widzów i słuchaczy, a w dodatku w 2016 roku reprezentował nas na Eurowizji w Sztokholmie. Artysta zajął wówczas ósme miejsce po zdobyciu 229 punktów - w tym 7 pkt od jurorów (25. miejsce) i 222 pkt od widzów (3. miejsce). Nie można również zapomnieć o posadce jurora The Voice of Poland, gdzie zasiadał od 8 do 11 edycji i był uwielbiany przez widzów. Co ciekawe, to właśnie w 11. edycji show pojawił się na planie z symbolem społeczności LGBT, co wywołało ogromny szum w mediach.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Szpak jurorem nowego programu. O czym będzie "Drag Me Out"?

Michał Szpak przyszedł ze swoją siostrą na koncert! Gwiazdor rzadko się z nią pokazuje

Michał Szpak myśli o korekcie płci?

Michał Szpak słynie nie tylko z oryginalnego wizerunku, ale także ze wspierania społeczności LGBTQ+. Ostatnio po raz pierwszy zdecydował się na odważny i dość prywatny wywiad, w którym zdradził wiele aspektów ze swojego życia intymnego. W rozmowie z Żurnalistą, Michał Szpak poświęcił sporo uwagi kwestii transpłciowości, a także miłości. 33-letni gwiazdor wyjawił, że był zakochany cztery razy, jednak żadna z tej miłości nie przyniosła mu spełnienia, a on jako osoba bardzo uczuciowa, z trudem znosił odrzucenie:

- Jeśli nie mogłem być z osobą, w której się zakochałem, był to dla mnie bardzo bolesny proces. Bardzo długo trwało odkochiwanie się - zdradził w wywiadzie Michał Szpak.

Żurnalista dociekał czy Michał Szpak nie był przypadkiem w toksycznej relacji, jednak artysta temu zaprzeczył. Kolejnym tematem, który był podjęty podczas wywiadu, była kwestia transpłciowości. Jakiś rok temu artysta wyznał prawdę o swojej seksualności, że jest osobą queer. Określenie to stosują osoby, które nie chcą sprecyzować swojej orientacji seksualnej, ale identyfikują się ze społecznością LGBTQ+ jako całość. W wywiadzie dla Żurnalisty, Michał Szpak otworzył się na te tematy i wypowiedział się na temat korekty płci:

- Może się okaże, że pojadę do Tajlandii, zrobię sobie cycki i będę Michaliną? Mam totalną potrzebę eksploracji. Porównam to niefortunnie do Michaela Jacksona. Zmienił siebie, stał się innym człowiekiem. Jedna część mnie bardzo się do tego wyrywa. Połowa. Druga połowa mówi mi: "Spokojnie. Przemyśl to. Na pewno tego chcesz? Bo to proces nieodwracalny" - powiedział w wywiadzie dla Żurnalisty.

Nie tylko Michał Szpak. Oni też są panseksualni!