Roksana Węgiel

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Roksana Węgiel: jestem zaskoczona dobrym odbiorem Korony. Wydałam singiel po długiej przerwie [WYWIAD]

2021-09-07 10:44

To był przebojowy weekend z Roksaną Węgiel na antenie Radia SuperNova. W programie SuperStar Paweł Wiszniewski zapytał uwielbianą przez miliony słuchaczy artystkę o jej najnowszy singiel Korona. Oprócz tego Węgiel zdradziła SuperNovej kto najczęściej tęskni za nią kiedy jeździ na koncerty. Posłuchajcie całej rozmowy Pawła Wiszniewskiego już teraz na radiosupernova.pl.

Roksana Węgiel: jestem zaskoczona dobrym odbiorem Korony. Wydałam singiel po długiej przerwie

i

Autor: Radio SuperNova Roksana Węgiel: jestem zaskoczona dobrym odbiorem Korony. Wydałam singiel po długiej przerwie

Roksana Węgiel była gościem programu SuperStar w Radiu SuperNova u Pawła Wiszniewskiego. Nasz dziennikarz porozmawiał między innymi z artystką o tym, czy tęskniła za koncertami. Gwiazda Eurowizji Junior opowiedziała także, jak powstawała jej piosenka. Okazuje się, że Węgiel jest zaskoczona, że najnowszy singiel Korona tak dobrze przyjął się wśród jej fanów. Oprócz tego piosenkarka młodego pokolenia zdradziła na antenie Radia SuperNova kto najbardziej za nią tęskni, kiedy wyjeżdża z domu w trasę koncertową. Koniecznie posłuchajcie rozmowy Pawła Wiszniewskiego z Roksaną Węgiel.

B.R.O po raz pierwszy szczerze o współpracy z Ekipą Friza [WYWIAD]

Mój brat mnie bardzo wspiera! Non stop ogląda festiwale w moim wykonaniu

SuperStar to wyjątkowy cykl rozmów z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. W trakcie rozmowy, Paweł Wiszniewski, stara się dowiedzieć jak najwięcej o danym artyście, a także sprawić, aby cały wywiad przebiegał w domowej atmosferze. Rozmów ze znanymi i lubianymi artystami możecie posłuchać w naszej zakładce Podcasty.