Roksana Węgiel i Kinga Sawczuk na Clean Up the World! Gwiazdy sprzątają świat

i

Autor: Materiały prasowe Roksana Węgiel i Eco Studio Roksana Węgiel i Kinga Sawczuk na Clean Up the World! Gwiazdy sprzątają świat

Roksana Węgiel i Kinga Sawczuk na Clean Up the World! Gwiazdy sprzątają świat

2021-09-14 19:18

Wielki Finał projektu edukacyjno - ekologicznego realizowanego w ramach publicznych kampanii edukacyjnych Lato w mieście z Eco Studio na Sprzątanie świata odbędzie się już w czwartek, 16 września 2021 roku w Warszawie! Głównymi bohaterami wydarzenia organizowanego w Amfiteatrze Parku Sowińskiego na Woli będą: Kinga Sawczuk, Roksana Węgiel i inne gwiazdy show-biznesu.

Eco Studio Electro-System to innowacyjny projekt ekologiczny wykorzystujący liczne media społecznościowe do propagowania wiedzy na temat prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym. Projekt skierowany jest do młodzieży, która korzystając intensywnie z serwisów internetowych poznaje prawidłowe zasady postępowania z ZSEE, korzyści płynące z recyklingu elektroodpadów, a także zagrożenia związane z nieprawidłowym postępowaniem z takimi odpadami.

Zuza Jabłońska szczerze o chorobie i stanach depresyjnych | Gwiazdy bez maski

W tym roku w ramach 2. sezonu projektu zorganizowany został konkurs ekologiczny Lato w mieście z Eco Studio. Wzięły w nim udział szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z terenu całej Polski. W ramach konkursu Kinga Sawczuk i Kuba Adamiak zachęcali swoich fanów do stworzenia wspólnie z nauczycielami przedmiotów przyrodniczych krótkich filmów, w których przedstawią wybrane tematy związane z prawidłowym lub nieprawidłowym postępowaniem z elektroodpadami. Liczył się nie sprzęt, a kreatywność i ciekawy sposób przedstawienia wybranego tematu. Dla zwycięskich Kół Przyrodniczych przygotowane zostały wyjątkowe nagrody. Laureat I miejsca - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kątach Wrocławskich pozyskał dla szkoły tablicę interaktywną, laureat II miejsca - Gminny Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym - multimedialne materiały na tablice interaktywne i projektory, laureat III miejsca - Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim i laureat IV miejsca - Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Pabianicach - tablety z edukacyjnymi materiałami wideo.

Dom z papieru - jak dobrze znasz serial?

Pytanie 1 z 13
Czyj głos w serialu Dom z papieru ma narrator?