Robert Lewandowski

i

Autor: AKPA Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w ogniu krytyki po spotkaniu z fanami. To jego prawdziwe oblicze?

2023-01-13 15:08

Popularne osoby z branży muzyki, filmu, czy też sportu, mierzą się momentami z falą krytyki od internautów. Tym razem oberwało się Robertowi Lewandowskiemu, który nie za kulturalnie zachował się wobec swoich fanów. Na piłkarza wylała się fala krytyki!

Robert Lewandowski to jeden z najpopularniejszych sportowców w Polsce, ale także na świecie. Zawodowy piłkarz, który gra jako napastnik w klubie La Liga Barcelona i jest kapitanem reprezentacji Polski, podpadł jednak w ostatnim czasie wielu internautom z naszego kraju. Nie da się ukryć, że jako najpopularniejszy zawodnik gromadzi dookoła siebie sporo wiernych fanów, którzy marzą by spotkać go na żywo, uścisnąć dłoń, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zdobyć autograf, który wart jest przecież fortunę. Ostatnie spotkanie piłkarza z fanami, obiło się głośnym echem w mediach społecznościowych i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Robert Lewandowski - jak twierdzą internauci, zachował się wobec młodych chłopaków bardzo niekulturalnie.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel i jej mama wyglądają jak siostry. Od pani Edyty ciężko oderwać wzrok!

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Robert Lewandowski niemiły dla fanów

Fani piłki nożnej wiedzą, że spotkanie z Lewandowskim graniczy z cudem, nie tylko dlatego że jest bardzo popularny i nie mieszka na co dzień w Polsce, ale dlatego że ma ochronę i mieszka w luksusowych dzielnicach. Ten kto spotka go na ulicy z pewnością kipi ze szczęścia i nie daruje sobie nie podejść po fotkę lub autograf. Internet obiegł filmik na którym widać, jak Robert Lewandowski nieco podniesionym głosem odnosi się do młodych kibiców, którzy poprosili go o autograf, że więcej nie będzie im podpisywać:

- Znowu? Przestanę wam podpisywać

Reakcja Lewego jest nieco zrozumiała. Życie popularnej osoby wiąże się z ogromnym zainteresowaniem innych. Sposób w jaki piłkarz odniósł się do kibiców, wywołał na niego lawinę hejtu.

- Mógł zostać górnikiem to by listę pracy tylko podpisywał

- i z wielka laska rozdawał autografy

- wygląda na to, że gwiazda ma dość ?

- Każdy ma swoje prywatne życie ale mimo to fanów trzeba szanować.

Znaleźli się też tacy co bronili Roberta Lewandowskiego i przyznawali, że musi mieć naprawdę ciężko, gdy w swoim wolnym czasie, zaczepiany jest przez wiele obcych osób. Poniżej możecie zobaczyć wideo, o którym jest teraz naprawdę głośno.

ZOBACZ TAKŻE: Nie uwierzysz co Grzegorz Krychowiak wystawił na aukcję WOŚP 2023. Cena szokuje!