Regina Rosłaniec

i

Autor: AKPA

CO ZA HISTORIA

Regina Rosłaniec wygrała The Voice Senior 5. Nie każdy wie, że program uratował jej życie!

2024-02-19 9:03

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Piąta edycja The Voice Senior dobiegła końca. Mianem najlepszego głosu w Polsce została obdarowana Regina Rosłaniec Bavcevic, która otrzymała także bukiet kwiatów i 50 000 zł. Nie każdy wie, że muzyczne show uratowało zwyciężczyni życie! Wiemy co się stało w trakcie pierwszych etapów The Voice Senior.

Za nami emocjonujący finał 5. edycji The Voice Senior. Widzów swoim głosem zachwyciła Regina Rosłaniec Bavcevic z drużyny Haliny Frąckowiak. To właśnie ona wygrała pamiątkową statuetkę, nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 zł, bukiet pięknych kwiatów i miano najlepszego głosu w Polsce! Przypomnijmy, że w finale programu Regina konkurowała z Tadeuszem Talarkiem, Romanem Wojciechowskim i Piotrem Salatą, jednak dzięki głosom widzów, wygrała muzyczne show. W jednym z wywiadów zwyciężczyni The Voice Senior 5 zdradziła na co przeznaczy swoją nagrodę, a dodatkowo wyjawiła jak program uratował jej życie. Ta historia może być przestrogą dla wielu osób!

ZOBACZ TAKŻE: Komentarze po finale "The Voice Senior 5". Internauci szczerze o wygranej

eska2: Halina Frąckowiak kiedyś i dziś. Tak w młodości wyglądała słynna piosenkarka

The Voice Senior 5 uratował życie Reginy Rosłaniec

Regina Rosłaniec z The Voice Senior 5, od dziecka marzyła o śpiewaniu. Dawniej wzięła udział w festiwalu piosenki studenckiej w Krakowie, a następnie podpisała kontrakt na występy w hotelach w Jugosławii. Podczas trasy poznała swojego męża, dla którego przeprowadziła się z ojczyzny do Chorwacji. To właśnie tam mieszka, a jej rodzinną miejscowością jest Split. W rozmowie z ShowNews zwyciężczyni podziękowała widzom za głosy i zdradziła, że program uratował jej życie:

- Ja na co dzień mieszkam w Splicie. Przyjechałam tutaj, nie wiedząc o tym, że odkryję jeszcze bardzo ważną rzecz: właściwie "The Voice" uratował mi życie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Po przyjeździe zaczęłam robić badania, które wykazały, że mam dosyć poważną chorobę, a tam leczono mnie na coś zupełnie innego. Także przy okazji naprawdę dziękuję całej ekipie szpitala - powiedziała Regina Rosłaniec w rozmowie z ShowNews.

Na przykładzie zwyciężczyni The Voice Senior 5 widzimy, że warto się badać i konsultować swoje wyniki także z innymi specjalistami.