Redox

i

Autor: materiały prasowe Redox

Redox prezentuje muzyczną nowość. Zaczarowane Oczy to hit nadchodzącego lata?

2022-06-06 15:44

Redox nie zwalnia tempa, dlatego niedawno zaprezentował wszystkim swoją muzyczną nowość! Mowa o piosence Zaczarowane Oczy, która zdaniem słuchaczy rwie do tańca i jest idealna dla zakochanych. Obok tej nowości nie można przejść obojętnie - przekonajcie się sami!

Lider zespołu Redox to oczywiście Bartek Majcher, który ma 50 lat. Muzyk z zawodu jest lekarzem weterynarii i ma swój prywatny gabinet weterynaryjny w Radomiu. Oprócz tego słucha każdego rodzaju muzyki, inspirują go piękne kobiety, podziwia szczerych, mądrych i uczciwych ludzi z poczuciem humoru i... wydaje piosenki!

Redox działa od lat 90-tych i jest jednym z zespołów z tak zwanej starej gwardii disco polo. Ich największy hit to Zakochany klaun, który jest totalnym klasykiem. W tym miejscu warto również wspomnieć, że Redox występował na jednej scenie z Krzysztofem Krawczykiem, Bogdanem Smoleniem, Bad Boys Blue, Boney M., Opus, czy też z Drupi. Tym razem jesteśmy świadkami kolejnej nowości, a jest nią piosenka Zaczarowane Oczy. Okazuje się, że to część większego przedsięwzięcia, o którym artysta nie chce na razie więcej opowiadać, dlatego będzie to nie lada niespodzianka dla jego fanów. Motywem przewodnim utworu utrzymanego w stylistyce klasycznego disco polo jest dziewczyna o zaczarowanych, pięknych, brązowych oczach, która oczarowuje nieśmiałego, skromnego chłopaka.