Ratujemy życie i oddajemy krew! Sukces akcji Radia SuperNova, Super Expressu i Poradnika Zdrowie

i

Autor: ARTUR HOJNY / SE / Ratujemy życie i oddajemy krew! Sukces akcji Radia SuperNova, Super Expressu i Poradnika Zdrowie

Ratujemy życie i oddajemy krew! Sukces akcji Radia SuperNova, Super Expressu i Poradnika Zdrowie

2021-08-25 16:57

Po raz trzeci wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, Super Expressem i Poradnikiem Zdrowie postanowiliśmy pod Pałacem Kultury i Nauki namawiać Was do oddania krwi w trakcie wakacji! Na miejscu były prawdziwe tłumy!

Ratujemy życie i oddajemy krew! Sukces akcji Radia SuperNova, Super Expressu i Poradnika Zdrowie. To była niesamowita akcja, przy której zebraliśmy bardzo dużo tak potrzebnej krwi w trakcie trwających jeszcze wakacji 2021. W środę, 25 sierpnia 2021 roku, postanowiliśmy po raz trzeci zorganizować oddawanie krwi pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Tym razem do naszej akcji dołączył się Prezes Radia SuperNova Paweł Szaniawski, Dyrektor Promocji Anna Wróblewska czy Marcin Procki, którego znacie z porannego programu SuperNovy Dzień i Dawid Wajda z programu SuperGramy! Na miejscu także mogli spotkać Kubę Adamiaka, który wspierał wszystkie osoby w kolejce i wychodzące z krwiobusu.

Ratujemy życie! Oddaj krew z Radiem SuperNova

Oddaj Krew z Radiem SuperNova: kiedy następna akcja?

Jak zdradziła Anna Wróblewska, Dyrektor Promocji Radia SuperNova, następna akcja Oddaj Krew z Radiem SuperNova ruszy już niebawem. Pamiętajcie, że możecie podzielić się swoją krwią nie tylko w krwiobusach, ale również w Regionalnych Centrach Krwiodawstwa. Całą listę znajdziecie na stronie www.gov.pl.