GWIAZDY

Ralph Kaminski - wiek, wzrost, utwory, Bal u Rafała, partnerka, suknia ślubna, Instagram

2024-02-13 16:01

Ralph Kaminski to polski wokalista, który delektuje słuchaczy niebanalnymi tekstami swoich piosenek. Dzięki temu obok niego gromadzi się spora rzeszę wiernych fanów, dlatego warto poznać go bliżej. Ile lat ma Ralph Kaminski? Jak się naprawdę nazywa? Najważniejsze informacje o artyście, znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

 1. Ralph Kaminski - wiek, wzrost
 2. Ralph Kaminski - piosenki
 3. Ralph Kaminski - partnerka, partner
 4. Ralph Kaminski - zestaw
 5. Ralph Kaminski - Bal u Rafała
 6. Ralph Kaminski - Instagram

Ralph Kaminski - wiek, wzrost, utwory, Bal u Rafała, partnerka, suknia ślubna, Instagram: takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Rafał Kamiński, bo tak naprawdę nazywa się artysta, to nie tylko polski piosenkarz, kompozytor, autor piosenek, multiinstrumentalista, ale także producent muzyczny wykonujący muzykę z pogranicza popu alternatywnego, czerpiącego z kameralistyki. Wokalista na co dzień nie nagrywa komercyjnych utworów, ale mimo to jest doskonale znany szerszemu gronu odbiorców, a na jego koncertach przychodzą tłumy wiernych fanów. Ralph Kaminski po raz pierwszy dał się poznać publiczności, występując w Szansie na Sukces w 2009 roku. Kilka lat później, dokładnie w 2012 roku, wziął udział w przesłuchaniach do 2. edycji X Factor, jednak odpadł na tzw. bootcampie. Przełomowym momentem dla jego twórczości był występ podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2016 roku, gdzie po raz pierwszy zaprezentował swój materiał na Scenie Alternatywnej.

ZOBACZ TAKŻE: Ralph Kaminski w sukni ślubnej, a Doda w skórzanych paskach. Tak wyglądały gwiazdy na Fryderykach 2023!

Pytamy o wszystko Ralpha Kaminskiego Radio Eska AMA

Ralph Kaminski - wiek, wzrost

Ile lat ma Ralph Kaminski? Artysta urodził się 8 listopada 1990 roku w Jaśle. Jak łatwo można obliczyć w 2023 skończył 33. lata. Internautów zastanawia również to ile wzrostu ma Ralph Kaminski? Artysta nie podaje nigdzie swojego dokładnego wzrostu, dlatego takich informacji nie znajdziemy w sieci.

Ralph Kaminski - piosenki

Ralph Kaminski ma na swoim koncie wiele piosenek. Do jego najpopularniejszych dzieł należą takie kawałki jak:

 • Kosmiczne energie,
 • Bal u Rafała,
 • Ale mi smutno,
 • Podobno,
 • Zawsze,
 • Duchy,
 • Pies.

Ralph Kaminski - partnerka, partner

Czy serce Ralpha Kaminskiego jest już zajęte? Artysta o swoim życiu prywatny nie mówi zbyt wiele, dlatego nie wiemy czy jest zakochany. Z rzeczy prywatnych wiemy tylko, że Ralph Kaminski wiosną 2017 roku zachorował na depresję. O chorobie, a także dwuletniej psychoterapii artysta opowiedział w piosence Klub D z płyty "Młodość".

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Ignacy od hitu "Czekam na Znak"? To wielki polski HIT

Ralph Kaminski - zestaw

We wrześniu 2022 roku, Ralph Kaminski wydał album"Bal u Rafała", a miesiąc później poinformował wszystkich o współpracy z siecią fast foodów McDonald’s, która obejmowała wirtualny koncert Kaminskiego pod hasłem Bal w Maku. Dodatkowo został wypuszczony autorski zestaw Spicy Veggie Burger Ralpha, który cieszył się ogromną popularnością wśród fanów sieci fast food.

Ralph Kaminski - Bal u Rafała

Bal u Rafała to nie tylko tytuł piosenki Ralpha Kaminskiego, ale także najnowszy album, który miał swoją premierę w 2022 roku. Opowiada o tęsknocie za miłością, beztroskim życiem i wolnością. Płyta jest także refleksją nad dzieciństwem oraz pędzącym czasem. Bal u Rafała to także trasa koncertowa, która potrwa od 10 listopada 2022 roku do 25 marca 2023 roku.

Ralph Kaminski - Instagram

Ralph Kaminski jest aktywny na Instagramie. Znajdziemy go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko lub nick @ralphkaminski. Wokalistę obserwuje tam ponad 216 tysięcy osób.