Krzysztof Zalewski

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Krzysztof Zalewski

GWIAZDY

Krzysztof Zalewski - wiek, wzrost, koncerty, utwory, żona, ojciec, Instagram

2023-08-21 12:38

Krzysztof Zalewski to polski piosenkarz wykonujący rock i pop. To także multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów i aktor. Celebryta zyskał ogromną popularność dzięki pojawieniu się w muzycznym show Idol, który zresztą wygrał. Ile ma lat? Kim jest wybranka jego serca? Najważniejsze informacje o artyście, znajdziecie w tym artykule.

Krzysztof Zalewski - wiek, wzrost to frazy poszukiwane przez internautów w sieci. Dodatkowo wiele osób interesuje także żona Krzysztofa Zalewskiego, to czy ma dzieci i jak zaczęła się jego kariera. Kim jest Krzysztof Zalewski? To polski piosenkarz, który może pochwalić się naprawdę sporym gronem wiernych fanów, a także wieloma sukcesami w dziedzinie muzyki. Krzysztof Zalewski zyskał ogromną popularność po udziale w drugiej edycji programu Idol, którą wygrał. Oprócz tego artysta ma na swoim koncie role aktorskie, jak i dubbingowe, a także jest laureatem siedmiu Fryderyków i Mateusza. Warto również wiedzieć, że Krzysztof Zalewski do 2014 roku pracował jako instrumentalista innych wykonawców, między innymi Brodki, natomiast w 2018, 2019 i 2022 był częścią Męskiego Grania, w ramach którego nagrał single: Początek, Sobie i Wam oraz Jest tylko teraz. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Szybkie pytania - Gromee

Krzysztof Zalewski - wiek, wzrost

Ile lat ma Krzysztof Zalewski? Artysta urodził się 24 sierpnia 1984 roku w Lublinie. Jak łatwo można obliczyć w 2023 roku skończy 39 lat. Internautów zastanawia także to, ile wzrostu ma Krzysztof Zalewski, jednak takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Krzysztof Zalewski - żona

Czy Krzysztof Zalewski ma żonę? Okazuje się, że serce artysty jest zajęte, a jego obecną narzeczoną jest Olga Tuszewska, menedżerka Brodki.

Krzysztof Zalewski - dzieci

Czy Krzysztof Zalewski ma dzieci? Okazuje się, że tak. Wokalista i wybranka jego serca, mają syna Lwa, który urodził się w 2018 roku.

Krzysztof Zalewski - ojciec

Kim jest ojciec Krzysztofa Zalewskiego? Artysta jest synem aktora, reżysera i scenarzysty Stanisława Brejdyganta. Warto również wiedzieć, że Krzysztof Zalewski wychowywał się z matką, która w 1997 roku śmiertelnie zachorowała, wówczas dopiero wtedy wokalista poznał swojego ojca.

Krzysztof Zalewski - Instagram

Krzysztof Zalewski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu pod nazwą @zalewskiofficial. Artystę obserwuje ponad 156 tys. osób.

Sonda
Który utwór Krzysztofa Zalewskiego lubisz najbardziej?