Rafał Brzozowski

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Rafał Brzozowski został… DZIADKIEM i pokazał "wnuki". Tego nikt się nie spodziewał

2024-04-26 9:53

Siwe włosy, broda i wąsy, a do tego strój jak na dziadka przystało. Tak, Rafał Brzozowski został dziadkiem i w tym wydaniu będziemy mogli obejrzeć go w jednym z najbliższych odcinków programu "Jaka to melodia". A kim w takim razie są jego "wnuki"? To właśnie te trzy gwiazdy młodego pokolenia będą zgadywać piosenki po kilku nutkach!

Rafał Brzozowski to jedna z najpopularniejszych osobistości w polskim show-biznesie. Popularność zawdzięcza pierwszej edycji The Voice of Poland, którego emisja miała miejsce w 2011 roku. Artysta trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego i ostatecznie odpadł tuż przed finałem. Mimo to dalej spełniał swoje marzenia i zaprezentował wszystkim piosenkę "Tak blisko", która stała się ogólnopolskim hitem radiowym, a słuchacze go pokochali. Mało kto wie, ale Brzozowski już w 2002 roku był w Telewizji Polskiej i otrzymał wówczas wyróżnienie w programie Szansa na sukces. W latach 2017-2019 artysta wspólnie z Izabellą Krzan prowadził Koło Fortuny, natomiast od 2019 roku jest nowym gospodarzem programu "Jaka to melodia?".

Rafał Brzozowski odpiera zarzuty o ustawkę. Mocne słowa wokalisty!

Odcinek "Jaka to melodia" z artystami The Voice Kids

Rafał Brzozowski w programie "Jaka to melodia?" może nadal spełniać swoje muzyczne marzenia. Czasami wyjdzie na scenę i zaśpiewa, a co najważniejsze prowadzi muzyczny teleturniej, w którym uczestnicy zgadują polskie i zagraniczne piosenki po kilku nutkach. Teraz produkcja programu ogłosiła, że artysta został dziadkiem, a w sobotnim odcinku 27 kwietnia poprowadzi grę dla artystów młodego pokolenia, którzy wygrali program The Voice Kids. Kogo zobaczymy w "Jakiej to melodii"? Zgadywać tytuły piosenek będą AniKa Dąbrowska - zwyciężczyni 2. edycji programu, Marcin Maciejczak - zwycięzca 3. odsłony show i Martyna Gąsak, która wygrała 6. edycję The Voice Kids. To właśnie dlatego produkcja postanowiła przebrać Rafała Brzozowskiego dla dziadka, co mocno spodobało się widzom programu:

- Świetna zapowiedź! Lubię ten program i Rafała Brzozowskiego!

- Ciekawa zapowiedź bardzo lubię ten teleturniej pozdrawiam serdecznie

- Super brawo brawo dziadku, będę oglądać pozdrawiam wszystkich

"Jaka to melodia" z udziałem AniKi Dąbrowskiej, Marcina Maciejczaka i Martyny Gąsak już w najbliższą sobotę 27 kwietnia o godzinie 18:40 w TVP1.

QUIZ – czyja to piosenka? Bracia vs Pectus

Pytanie 1 z 10
Kto spiewa piosenkę "To co chciałbym Ci dać"?