Radosław Kotarski

i

Autor: AKPA

kim jest?

Radosław Kotarski nowym prowadzącym Va Banque. To warto o nim wiedzieć!

2024-04-10 16:10

Radosław Kotarski zadebiutował w pierwszym odcinku programu ,"Va Banque" 2 kwietnia 2024 roku. Kim jest nowy gospodarz teleturnieju, gdzie jego uczestnicy muszą wykazać się wiedzą i refleksem? To warto o nim wiedzieć!

Radosław Kotarski - wiek, wzrost, żona, książki, Va Banque: takie informacje są ostatnio najczęściej poszukiwane przez internautów w sieci. Kim jest Radek Kotarski? To dziennikarz, pisarz i przedsiębiorca. W latach 2011-2013 prowadził przedsiębiorstwo importujące towary z Chin, takie jak breloczki i smycze. Mimo iż studiował prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim i historię na Uniwersytecie Warszawskim, to dziś zajmuje się dziennikarstwem. Jest twórcą formatu "Polimaty" w serwisie YouTube, w którym prezentuje treści edukacyjne. Oprócz tego prowadzi i reżyseruje program "Podróże z historią" w TVP2, a 2021 stworzył razem z Dawidem Podsiadło "Podsiadło Kotarski Podcast", w którym w humorystyczny sposób zahacza o tematykę popkultury i aktualnych wydarzeń. Radosław Kotarski od 2 kwietnia 2024 roku jest prowadzącym program "Va Banque". Co warto jeszcze o nim wiedzieć?

Aktorzy, którzy zostali brutalnie zamordowani | To Się Kręci #30

Radosław Kotarski - wiek, wzrost

Ile lat ma Radek Kotarski? Dziennikarz urodził się 9 stycznia 1986 roku w Zielonej Górze, więc jak łatwo można obliczyć ma 38 lat. Internauci zastanawiają się także, ile wzrostu ma Radosław Kotarski. Takiej informacji niestety nie znajdziemy w sieci, więc na próżno jest szukać informacji na temat wzrostu dziennikarza.

Radosław Kotarski - żona, dzieci

Czy Radosław Kotarski ma żonę i dzieci? Takie pytania zawsze ciekawią publiczność. Serce dziennikarza jest od dawna zajęte. Mężczyzna  w 2014 roku poślubił Nataszę, z którą współpracuje przy tworzeniu materiałów wideo. Para ma syna Borysa, który przyszedł na świat w 2016 roku.

Radosław Kotarski - książki

Radosław Kotarski ma na swoim koncie wiele publikacji, podcasty z Dawidem Podsiadło, a także wydaną książkę "Nic bardziej mylnego". Kotarski jest również właścicielem wydawnictwa Altenberg. Warto również wiedzieć, że dziennikarz w 2014 roku rozpoczął współpracę reklamową z Bankiem Millennium. Jest twarzą kampanii banku oraz tworzy krótkie filmy edukacyjne "Millematy" na temat finansów.

Radosław Kotarski - Instagram

Radosław Kotarski jest aktywny na Instagramie. Nowego prowadzącego program "Va Banque" znajdziecie w aplikacji bez problemu pod nazwą @radekkotarski.

ZOBACZ GALERIĘ: Tak kiedyś wyglądała Patrycja Markowska. Duża zmiana?