Radio SuperNova wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Puszki już są w naszym studiu

i

Autor: Agnieszka Tomczyk Radio SuperNova wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Puszki już są w naszym studiu

Radio SuperNova wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Puszki już są w naszym studiu

2021-12-20 15:14

Legendarne puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już są w naszej siedzibie i w naszym studiu. To oznacza tylko jedno. Radio SuperNova, szykuje się do 30. Finału WOŚP z wielką pompą. Na ulicach Warszawy będziecie mogli spotkać między innymi znanego z programu Miejskie Granie Kubę Adamiaka, który oprócz puszki będzie miał dla Was masę niespodzianek.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wystartuje już w niedzielę, 30 stycznia 2021 roku. W trakcie 30. finału po raz pierwszy przyłącza się Radio SuperNova. Będziemy mieli dla Was mnóstwo atrakcji, a dodatkowo nasza ekipa SuperNovej pojawi się w naszym sztabie WOŚP w Warszawie. Na ulicach pojawi się również znany z programu Miejskie Granie - Kuba Adamiak, który będzie miał puszkę orkiestry, a także gadżety Radia SuperNova. Taką specjalną puszkę przygotowała dla nas Anna Ołtarzewska ze Sztorm Grupa.

SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim

Radio SuperNova na WOŚP 2022

W naszym sztabie, którego jesteśmy patronem, przygotowaliśmy dla Was koncerty artystów, program na żywo, a także spotkania z naszymi prezenterami. Oprócz tego w Tawernie Korsarz w Warszawie, gdzie zlokalizowany będzie sztab Sztorm Grupa, będziecie mogli zakupić specjalne zestawy gadżetów - cały dochód z aukcji zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Śledźcie nasze poczynania na antenie Radia SuperNova, a także pod specjalnym tagiem na naszej stronie internetowej WOŚP 2022.