Radio SuperNova i Prime Bit Games połączyły siły! Zobacz efekt wyjątkowej akcji

2021-12-13 15:21

Wszystkie życzenia zostały spełnione! Tak w skrócie podsumować można mikołajkową akcję Fundacji Świat Bez Barier. Dzięki niej do dzieci z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego w Rzeszowie trafiło 29 wymarzonych podarków i tyle samo pluszowych misiów. Przytulanek nie byłoby gdyby nie zaangażowanie naszej radiowej ekipy SuperNovej.

- O mikołajkowej akcji dowiedzieliśmy się z Radia SuperNova. Usłyszeliśmy o małych marzeniach dzieciaków i od razu postanowiliśmy dołożyć do akcji naszą cegiełkę i wywołać trochę uśmiechu na twarzach podopiecznych ośrodka. Tak więc kupiliśmy 29 takich samych pluszowych misiów. Te różnią się od siebie tylko kolorami. Oprócz tego dołożyliśmy jeszcze puzzle, które wyprodukowaliśmy na podstawie gier, które tworzymy – mówi Sandra Wojnarowicz, prezes zarządu Prime Bit Games S.A. w Rzeszowie.

Prezenty pełne uśmiechów

Dzieci i młodzież z rzeszowskiego Domu Dziecka nie mogła doczekać się prezentów. Na te w końcu czekali przez cały rok. - Udało nam się skompletować 29 indywidualnych prezentów. Dzięki temu wszystkie marzenia dzieci, które opisały w listach do Świętego Mikołaja, zostały spełnione. To ogromny sukces, bo każde dziecko otrzymało to, o czym marzyło – cieszy się Magdalena Małek, koordynator projektów Fundacji Świat Bez Barier.

Oprócz pluszowych misiów i puzzli, dzieci otrzymały wiele edukacyjnych rzeczy takich jak globusy, książki czy maty edukacyjne dla najmłodszych. Ekipa Super Novej była na miejscu. Dostarczyliśmy dzieciom i młodzieży pluszowe misie i pożyczyliśmy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

- Serdecznie dziękuję Radiu Super Nova za wsparcie mikołajkowej akcji. Dziękuję również wszystkim tym, którzy zaangażowali się w akcję i zasponsorowali naszym dzieciom przepiękne prezenty. Na pewno długo będą pamiętać tę akcję i wizytę Świętego Mikołaja – mówi Jolanta Milewska, dyrektorka placówki opiekuńczo-wychowawczej w Rzeszowie, do której trafiły podarki.

Placówka z tradycją

Placówka opiekuńczo-wychowawcza im. Henryka i Marii Hanasiewicz w Rzeszowie działa od 1978 roku. Obecnie opiekunowie pod swoimi skrzydłami mają 29 podopiecznych. Najmłodsze dziecko ma 1,5 roku, a najstarsza wychowanka 19 lat.

Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie oficjalnie otwarte!