Skolim

i

Autor: YouTube/SKOLIM Official

quizy

Quiz. Myślisz, że znasz hity Skolima? 7/10 to mega wstyd!

Skolim w ekspresowym tempie podbił serca polskich słuchaczy. Teledyski do jego piosenek wykręcają liczby, o jakich marzy wielu popowych artystów. W końcu król latino jest tylko jeden. Myślisz, że znasz jego hity? Ten quiz sprawdzi, jak dobrze!

Quiz z piosenek Skolima. 27-letni piosenkarz potrzebował niewiele czasu, by rozgrzać swoimi hitami całą Polskę. Jego numery doskonale sprawdzają się nie tylko podczas imprez plenerowych, ale również w domowym zaciszu. Konrad Skolimowski posiada w swoim repertuarze kawałki, które odsłaniają jego romantyczną duszę.

Skolim - QUIZ

Jeszcze jakiś czas temu Skolim był znany przede wszystkim widzom serialu "Barwy szczęścia", gdzie wciela się w rolę Patryka. Single, które z miejsce okazywały się hitami, zapewniły mu jednak tytuł polskiego króla reggaetonu i wielką popularność wśród słuchaczy w różnym wieku. Na koncerty Skolima, a tych nasz gwiazdor gra czasami po kilka dziennie, przychodzą dzieci, ich rodzice, a nawet dziadkowie. Powiedzmy to sobie wprost - muzyka króla latino łączy pokolenia. Jeśli myślicie, że jesteście prawdziwymi fanami Skolima, ten quiz jest dla was. My podajemy wers z którejś z piosenek Konrada, a waszym zadaniem jest wskazać jej tytuł. Łatwe? Tak wam się tylko wydaje!

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Quiz. Jak dobrze znasz piosenki Skolima?

Pytanie 1 z 10
"Pamiętam jak w wakacje tak słodko wyglądałaś"