Quebonafide kończy karierę! Kiedy ostatnia trasa koncertowa? [DATA]

i

Autor: PAWEL DABROWSKI / SE / EAST NEWS Quebonafide kończy karierę! Kiedy ostatnia trasa koncertowa? [DATA]

Quebonafide kończy karierę? Kiedy ostatnia trasa koncertowa? [DATA]

2021-10-13 11:34

Quebonafide kończy karierę? To oświadczenie w mediach społecznościowych mroziło fanów. Poinformował, że wyrusza w ostatnią trasę koncertową. Czy to oznacza, że już nigdy nie usłyszymy nowych hitów od Quebo? O co dokładnie chodzi? Kiedy rozpoczyna się trasa rapera?

Quebonafide kończy karierę? Kiedy ostatnia trasa koncertowa? To pytania, które zadają sobie fani rapera od dobrych kilku dni. Okazuje się, że twórca hitów Quebahombre, Bumerand, Kawa i Xanax, Bubbletea czy Szubienicapestycydybroń ogłosił ostatnią trasę koncertową w swojej karierze. Niektórzy uważają to za chwyt marketingowy, ale większość osób, która śledzi karierę Kuby Grabowskiego jednak jest w stanie uwierzyć w to, że raper potrzebuje odpoczynku. Kiedy ostatnia trasa Quebonafide?

SuperNova LIVE: Roksana Węgiel w przepięknych zdjęciach zza kulis! [GALERIA]

SuperNova LIVE: Marcin Maciejczak na żywo na naszej scenie!

Quebonafide: kiedy ostatnia trasa koncertowa?

Quebonafide za pomocą portalu społecznościowego Instagram poinformował swoich fanów, że najbliższa trasa koncertowa, w którą się wybiera, będzie jego ostatnią.

Cześć! Bardzo dziękuję wszystkim za wyrozumiałość, bardzo dziękuję wszystkim za cierpliwość. Chciałbym trochę wytłumaczyć się, z jakiego powodu tak długo czekaliśmy z ogłoszeniem konkretów dotyczących trasy. Jak wiecie, przez ostatnie trzy lata graliśmy tylko pojedyncze koncerty. Uwierzcie mi, że tęsknie za tym, podobnie jak większość z Was. Dodatkowo decyzja, którą podjąłem, wymaga ode mnie chwili czasu i dopieszczenia wszystkich szczegółów. A przede wszystkim utwierdzenia się w przekonaniu, że jest ona słuszna i przemyślana - tłumaczył na Instagramie raper.