Przybij APKĘ w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i zgarnąc 500 złotych na zakupy?

i

Autor: Radio SuperNova Przybij APKĘ w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i zgarnąc 500 złotych na zakupy?

Przybij APKĘ w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i zgarnąć 500 złotych na zakupy?

2021-08-19 9:07

Wygracie 500 złotych na zakupy do sklepu internetowego i cieszcie się nowym rokiem szkolny wraz ze swoim dzieckiem. Wystarczy, że zgłosicie się do naszej nowej zabawy Przybij APKĘ w Radiu SuperNova. Jakie są zasady? Jak zgłosić się do zabawy?

Przybij APKĘ w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i zgarnąć 500 złotych na zakupy? Każdy z nas pamięta szkolne czasy, kiedy trzeba było pierwszego września wstać rano po wakacjach i udać się do szkoły na rozpoczęcie roku szkolnego. To właśnie wtedy najczęściej po dwóch miesiącach przerwy mogliśmy spotkać się ze swoimi szkolnymi przyjaciółmi, a niekiedy i miłościami. Bardzo często w dorosłym życiu z rozrzewnieniem wspominamy te najfajniejsze i najśmieszniejsze momenty, kiedy uczęszczaliśmy do szkoły. Radio SuperNova przygotowało dla Was specjalną zabawę, w której go zgarnięcia jest 500 złotych na zakupy do sklepu Street Style 24.

Koncert Ekipy Friza online za darmo dostępny! Co się działo i gdzie oglądać koncert Ekipy?

Przybij APKE w Radiu SuperNova

Jakim uczniem będziesz w nowym roku szkolnym?

Pytanie 1 z 10
Jutro masz kartkówkę, a jeszcze nic się nie uczyłeś/-aś - co robisz?

Przybij APKĘ w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy?

Do wygrania w naszej zabawie Przybij APKĘ w Radiu SuperNova jest 500 złotych do sklepu internetowego. Być może to właśnie Wy będziecie mieli szansę zgarnąć główną nagrodę w programie SuperNovy Dzień. Kuba i Kasia już od poniedziałku, 23 sierpnia 2021 roku, będą do Was dzwonić w sprawie najzabawniejszych szkolnych historii. Jak się zgłosić do zabawy?

Lady Pank koncerty 2021. Gdzie i kiedy wystąpi legendarny zespół? [TRASA, DATY]

Jeżeli chcecie zgłosić się do zabawy Przybij APKĘ w Radiu SuperNova, to wystarczy ściągnąć aplikację Radia SuperNova na telefon bądź tablet z systemem iOS lub Android. Następnie wystarczy wypełnić formularz w zakładce konkursy i czekać na telefon od porannej ekipy.