Pozytywnie albo Wcale

i

Autor: materiały prasowe Pozytywnie albo Wcale

Pozytywnie albo Wcale z gorącą premierą! Kawałek Raduj Się ma szansę namieszać w branży disco?

2022-06-07 8:36

Pozytywnie albo Wcale zapowiada muzyczną nowość. Mowa o kawału Raduj Się, który utrzymany jest w wakacyjnym i bardzo egzotycznym klimacie. Czy gorąca premiera ma szansę namieszać w branży disco polo? Przekonajcie się sami!

PAW mowa tu o projekcje muzycznym Szymona Samulak czyli Pozytywnie albo Wcale który, zadebiutował piosenką pt. Idę na szczyt w 2015r. Utwory artysty cieszą się popularnością w całej Polsce, Paw od początku istnienia wciela się w różne role w swoich produkcjach, a jest już ich ponad 20 wraz z teledyskami. Na swoim koncie ma wygrany casting z serii imprez Polo TV - Discopolowanie oraz dwukrotne wyróżnienie na przeglądzie zespołów disco-polo w Jabłonnej czy na Festivalu Disco Mazovia Mościbrody 2016. Pozytywnie albo Wcale słynie z ogromnego scenicznego show, artysta zagrał liczne koncerty u boku największych gwiazd oraz nagrał z ikoną muzyki disco polo - Marcinem Millerem zapowiedź do Roztańczony PGE Narodowy. 

Piosenka Raduj się swoim tekstem przekazuje pozytywne przesłanie do odbiorcy, a dodatkowo teledysk stworzony w wakacyjnym klimacie pozwala choć na chwilę zatrzymać się i cieszyć chwilą. Artysta niejednokrotnie udowodnił, że jego twórczość wpływa pozytywnie na słuchaczy i tym razem piosenka przekazuje ważne motto "życie przecież jedno jest..daj ze mną na luz, a poczujesz życia blues..". Czego chcieć więcej? Wakacyjny blues w wykonaniu Szymona z radością zagości w Waszych domach. Premiera już 10 czerwca na YouTube @Lemon Records.