Powstanie serial o Krzystofie Krawczyku. Rola głównego bohatera już obsadzona?

i

Autor: ADAM JAGIELAK/SUPER EXPRESS CYFRA Powstanie serial o Krzystofie Krawczyku. Rola głównego bohatera już obsadzona? (ADAM JAGIELAK/SUPER EXPRESS CYFRA)

Powstanie serial o Krzysztofie Krawczyku. Rola głównego bohatera już obsadzona?

2021-06-22 12:31

Krzysztof Krawczyk był niekwestionowaną legendą polskiej sceny muzycznej. Jego hity znają całe pokolenia. Nic więc dziwnego, że według najnowszych doniesień ma powstać serial o jego życiu. Kto zagra główną rolę?

Powstanie serial o Krzysztofie Krawczyku. Rola głównego bohatera już obsadzona? Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat. Według doniesień Super Expressu menedżer Andrzej Kosmala, wieloletni przyjaciel artysty, jest w trakcie pisania książki o życiu prywatnym i zawodowym Krawczyka. Kosmala zdradził również, że ta książka ma być kontynuacją biografii Krzysztof Krawczy. Życie jak wino. Okazuje się, że w planach jest również produkcja serialu o legendarnym artyście. Kto zagra głównego bohatera?

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland! Podała powód

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
Sonda
Kto powinien zagrać Krzysztofa Krawczyka?

Powstanie serial o Krzysztofie Krawczyku. Rola głównego bohatera już obsadzona?

Andrzej Kosmala zdradził, że są już napisane trzy pierwsze odcinki serialu na podstawie książki biograficznej Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino. Trwają właśnie rozmowy z producentami, reżyserami i scenarzystami, aby stworzyć serial i film fabularny.

Friz poleciał w kosmos? Youtuber był w specjalnej kapsule. O co chodzi?

Wszystko wskazuje na to, że główna rola nie jest jeszcze obsadzona. Jak wyjaśnił menedżer Andrzej Kosmala, nie zapadła jeszcze żadna decyzja. A w serialu Krawczyka ma zagrać aż pięciu aktorów, ponieważ przyjaciel artysty, chce pokazać całe życie legendarnego piosenkarza od dziecka.