Polskie Little Mix z hitem lata? Tercet Aveira z numerem, który nieźle buja!

i

Autor: Materiały prasowe ID RECORDS Polskie Little Mix z hitem lata? Tercet Aveira z numerem, który nieźle buja!

Polskie Little Mix z hitem lata? Tercet Aveira z numerem, który nieźle buja!

2021-07-23 16:08

Tercet Aveira zadebiutował zimą klubowo-elektronicznym singlem, który zdobył uznanie w stacjach radiowych i internecie, teraz dziewczyny stawiają na hit mogący trafić do znacznie szerszej grupy odbiorców. Inspirowany wielkimi przebojami Little Mix hit Yo-Yo to prawdziwy kandydat na przebój tego lata!

Dziewczyny z zespołu – Dominika, Daria i Victoria – to 20-latki z okolic Stargardu i Szczecina, które od wielu lat działają muzycznie, przede wszystkim zdobywając liczne sukcesy na krajowych i zagranicznych konkursach i festiwalach wokalnych. Wszystkie 3 świetnie śpiewają, a ich wielką zaletą jest zdolność śpiewania w trójgłosie niemal bez przygotowania. Znakomity słuch, wyczucie rytmu oraz zdolności improwizacji sprawiają, że w tym aspekcie potrafią wyróżnić się z tłumu innych artystów a licznie stosowane harmonie sprawiają, że znane przeboje w ich wykonaniu nabierają zupełnie nowego, atrakcyjnego dla ucha znaczenia.

B.R.O z wakacyjnym utworem Pierwszy raz. Będzie polski HIT LATA 2021?

B.R.O o współpracy z Ekipą i swoim nowym singlu

Polskie Little Mix podbiją serca fanów? 

Do singla powstał też znakomity teledysk przypominający zagranicznej klasy produkcje w klimacie wakacyjnym, pełny słonecznych, letnich scen – oprócz samych wokalistek tworzących grupę Aveira nie brakuje też tancerek, które przygotowały specjalnie na cele teledysku autorski układ choreograficzny, a także pięknych plenerów polskiego Szczecina, jak i ciekawych wnętrz apartamentu a nawet luksusowych samochodów. Teledysk cechuje mnóstwo dynamicznie zmontowanych scen, które doskonale współgrają z muzyką. 

Singiel jest wakacyjną propozycją nie tylko ze względu na melodię, ale także tekst – Utwór opowiada o tym, że ktoś znalazł w sobie siłę i w końcu zdołał wziąć się w garść, zostawiając za sobą wszystko to, co ciągnęło go w dół. W piosence możemy usłyszeć, że nastrój w takich momentach przypomina zachowanie yo-yo, ciężko go kontrolować i człowiek wtedy kręci się w koło do momentu, aż zdoła się z tej sytuacji uwolnić. Jak mówią Artystki, utwór warto pojmować metaforycznie w nawiązaniu do sytuacji, z których każdy z nas ma w życiu do czynienia – nieudana miłość, czy po prostu zakończenie i w efekcie rozpoczęcie nowego rozdziału. W tym wypadku rozstanie określane jest jako dobra decyzja – Lekki, wakacyjny klimat wiąże się w tym wypadku z faktem, że po prostu cieszymy się, że zostawiliśmy to, co było i jest nam z tym dobrze, potrafimy z tym dalej i może nawet lepiej niż wcześniej – żyć – dodają dziewczyny.

Teledysk Dody zablokowany! Gwiazda nie kryje frustracji

Dziewczyny wierzą, że jest dla nich miejsce na polskiej scenie muzycznej – jak mówią o sobie: Trzy inne głosy, tworzące spójną całość – a to wszystko w świeżej, wakacyjnej odsłonie. Jesteśmy gotowe podbić polską scenę muzyczną wychodząc naprzeciw obecnie panującym trendom. W nowym utworze nie brakuje ciekawych wokali czy zabawy harmoniami. Piosenka sprawia, że aż chce się tańczyć przywołując w głowie wspomnienia wakacyjnej zabawy np. na plaży czy letnich imprezach. Wszystko to tworzy wpadające w ucho zagraniczne brzmienie – dodają.

Aveira to nie tylko świeżość ale także duże doświadczenie i dotychczasowe sukcesy jak na debiutujący wciąż zespół: Za sobą mamy niezliczone ilości koncertów czy czołowych miejsc zajętych na festiwalach. Zaczynając od zajęć wokalnych w lokalnym domu kultury pięłyśmy się w górę i w końcu postanowiłyśmy stworzyć coś, co będzie nasze – w czym my, trzy odmienne artystyczne dusze będą mogły się wspólnie wykazać. Bogatsze o doświadczenia i z wiedzą w którym kierunku chcemy iść… ruszamy. Jesteście gotowi? – nakręcają pozytywnie dziewczyny a nam nie pozostaje nic innego jak dać się porwać ich pozytywnej energii, której w Yo-Yo zdecydowanie nie brakuje!