Halina Mlynkova

i

Autor: AKPA Halina Mlynkova

KONCERTY

Polskie Biesiady TVP2 - GDZIE, DATY, KTO WYSTĄPI. Nowy cykl wakacyjnych koncertów

2023-09-22 8:35

To nie Wakacyjna Trasa Dwójki, ani Roztańczona Polska. To Polskie Biesiady, czyli nowy cykl wakacyjnych koncertów organizowanych przez Telewizyjną Dwójkę. Wszystko odbywać się będzie w klimacie przyjacielskiego, muzycznego letniego pikniku, a na scenie pojawi się wielu artystów. O szczegółach koncertów przeczytacie poniżej.

Spis treści

  1. Polskie Biesiady 2023 - MIASTA
  2. Polskie Biesiady 2023 - GWIAZDY
  3. Polskie Biesiady 2023 - BILETY

Polskie Biesiady 2023, czyli nowy cykl wakacyjnych koncertów. Gdzie, kiedy i kto wystąpi? Takie pytania nurtuje wiele osób. Telewizja Polska rozpieszcza swoich widzów i po raz kolejny organizuje w wakacje ogromne muzyczne wydarzenie. Tym razem nie będzie to Wakacyjna Trasa Dwójki, lecz muzyczny, letni piknik Polskie Biesiady. Jego transmisja będzie miała miejsce na żywo na antenie TVP2 i możemy Wam powiedzieć jedno - takiego show jeszcze nie było! Wspólne, międzypokoleniowe śpiewanie w plenerze, w gronie znajomych, sąsiadów, rodziny i muzycznych idoli, a w dodatku gwiazdy na wyciągnięcie ręki. Wśród biesiadników zobaczymy muzyczne gwiazdy związane i kojarzone z poszczególnymi regionami Polski, jak na przykład Marylę Rodowicz, Halinę Mlynkovą, czy też Golec uOrkiestra. W Polskich Biesiadach wezmą także udział lokalne zespoły folkowe, uczestnicy programów The Voice of Poland i Szansa na sukces oraz każdy, kto będzie miał chęć wziąć udział we wspólnym śpiewaniu.

77-letnia Maryla Rodowicz ma kochanka? To on skradł jej serce!

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

Polskie Biesiady 2023 - MIASTA

W jakich miastach odbędą się koncerty TVP2 - Polskie Biesiady? Okazuje się, że cykl będzie składał się z dziewięciu koncertów, w dziewięciu różnych miastach na mapie Polski. Gwiazdy zawitają między innymi na Śląsku w Rybniku i w Pszczynie, w świętokrzyskiej Tokarni, w Warszawie, w Małopolsce u podnóża gór, w mazowieckiej Iłży, na Mazurach i nie tylko.

Kiedy odbywają się koncerty Polskie Biesiady 2023? TVP2 wystartowało z nowym wakacyjnym cyklem w sobotę 17 czerwca w Rybniku. Harmonogram koncertów pojawia się zazwyczaj na tydzień lub kilka dni przed wydarzeniem. Najbliższe Polskie Biesiady odbędą się w piątek 22 września i będzie to "Biesiada Miłosna". Przypominamy, że każdy koncert transmitowany jest w telewizji na antenie TVP2 w każdą sobotę o godzinie 20:00. Ten najbliższy będzie transmitowany w piątek o godzinie 20:50.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie Biesiady już w piątek 22 września. Sprawdź, kto wystąpi

Polskie Biesiady 2023 - GWIAZDY

Prowadzącymi koncerty Polskie Biesiady będą: Anna Popek, Izabela Krzan, Rafał Brzozowski, Kajra ze Sławomirem, Marek Sierocki i Robert Rozmus. To jednak nie koniec, ponieważ oprócz prowadzących, na scenie pojawią się gwiazdy polskiej muzyki! Kto wystąpi na koncercie Polskie Biesiady? Na scenie pojawi się między innymi:

Polskie Biesiady 2023 - BILETY

Gdzie kupić bilety na koncert Polskie Biesiady 2023? Jaka jest ich cena? Wstęp na wakacyjny cykl koncertów organizowanych przez Telewizyjną Dwójkę, będzie najprawdopodobniej darmowy.

Sonda
Polskie Biesiady - będziesz oglądać koncerty TVP?