Golec uOrkiestra

i

Autor: AKPA Golec uOrkiestra

KONCERTY

Polskie Biesiady 2023 - TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać koncerty?

2023-09-22 8:35

Polskie Biesiady to nowy cykl koncertów, które organizuje Telewizja Polska w dziewięciu miastach w naszym kraju. Widzowie będą mogli usłyszeć piosenki w wykonani Haliny Mlynkovej, Maryli Rodowicz, czy też braci Golec uOrkiestra. Gdzie i o której oglądać koncerty? Tego nie można przegapić.

Spis treści

  1. Polskie Biesiady 2023 - TRANSMISJA TV
  2. Polskie Biesiady 2023 - TRANSMISJA ONLINE
  3. Polskie Biesiady 2023 - POWTÓRKI

Polskie Biesiady w telewizji to nowy cykl koncertów organizowany przez Telewizję Polską. Wszystko odbywać się będzie w klimacie przyjacielskiego, muzycznego letniego pikniku, a na scenie widzowie zobaczą wielu artystów. Będzie to między innymi Halina Mlynkova, Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, Pectus, Czerwone Gitary, Helena Vondrackova, czy też Staszek Karpiel-Bułecka. Oprócz gwiazd, na scenie pojawią się także prowadzący, a wcielą się w nich - Anna Popek, Izabela Krzan, Rafał Brzozowski, Kajra ze Sławomirem, a także Marek Sierocki i Robert Rozmus. Gdzie i o której godzinie oglądać Polską Biesiadę w tv? Podajemy Wam telewizyjny harmonogram letnich koncertów!

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 2023 - dlaczego nie ma koncertów? Znamy odpowiedź!

Inflacja wykończy Polaków, a 800 + zniechęci do nauki? #EwelinaPyta

Polskie Biesiady 2023 - TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać Polskie Biesiady 2023? Letnie koncerty wyemituje Telewizyjna Dwójka. Każdy koncert transmitowany jest na antenie TVP2 w każdy piątek o godzinie 20:50. Co ciekawe, widowiska będą miały formułę bardziej pikniku niż koncertu. Zgromadzeni widzowie będą współuczestniczyć we wspólnym śpiewaniu, a artyści będą mieli szansę bezpośrednio komunikować się z publicznością.

ZOBACZ TAKŻE: Boisko do koszykówki im. Blanki Stajkow? Gwiazda została patronką kilku obiektów!

Polskie Biesiady 2023 - TRANSMISJA ONLINE

Gdzie oglądać Polskie Biesiady 2023 online? Jeśli chcielibyście obejrzeć koncerty na żywo, możecie skorzystać z bezpłatnej telewizji internetowej WP Pilot.

Polskie Biesiady 2023 - POWTÓRKI

Gdzie oglądać powtórki Polskie Biesiady 2023? Jeśli przegapiliście koncert, nic straconego. Powtórki koncertu Polskie Biesiady będą transmitowane w sobotę o godzinie 12:30 na antenie TVP2, o godz. 14:40 w TVP Polonia, a we wtorek na antenie TVP Rozrywka o godzinie 23:40.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie Biesiady TVP2 - GDZIE, DATY, KTO WYSTĄPI. Nowy cykl wakacyjnych koncertów

Sonda
Polskie Biesiady - będziesz oglądać koncerty TVP?