Viki Gabor

i

Autor: AKPA

Ile zarabia Viki Gabor? Wiemy, kto zarządza jej finansami!

2023-06-16 10:56

Zarobki Viki Gabor nurtują wiele osób. Powód? Oczywiście wiek artystki, ale także to, że jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek w branży. Jesteście ciekawi czy na koncie nastolatki pojawił się już milion? Znamy odpowiedź i wiemy, kto zarządza jej zarobkami!

Zarobki gwiazd to temat, który pojawia się w internecie bardzo ciężko. To ile zarabiają polscy artyści, budzi ciekawość wielu osób. Jedną z takich gwiazd jest nastoletnia Viki Gabor, która od dawna radzi sobie świetnie w polskiej branży muzycznej. Publiczność pokochała ją za sprawą The Voice Kids. Występująca w drużynie Tomsona i Barona wówczas 12-letnia dziewczynka, zaszła bardzo daleko. Mimo iż nie wygrała muzycznego show dla dzieci, to chwilę później jej życie mocno się zmieniło. Wszystko za sprawą wygranej Eurowizji Junior 2019, gdzie Viki reprezentowała nas z kawałkiem Superhero. Dziś Viki Gabor ma niespełna 16 lat, a sukcesów ciężko się doliczyć. Liczne koncerty, nagrody, nagrywanie nowości, a także teledyski, od których ciężko oderwać wzrok. Jesteście ciekawi ile zarabia Viki Gabor? Opadnie Wam szczęka!

ZOBACZ TAKŻE: Plany ślubne Cichopek i Kurzajewskiego legły w gruzach. Smaszcz cieszy się ich niepowodzeniem?

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Viki Gabor - zarobki

Ile zarabia jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju? Zarobki Viki Gabor nurtują niejedną osobę, a wszystko dlatego, że nie jest jeszcze pełnoletnia. Nastolatka łączy edukację z karierą muzyczną, a od września 2023 roku zacznie nowy etap, czyli rozpocznie naukę w liceum. Ze względu na to, że Viki Gabor jest niepełnoletnia, a w lipcu 2023 skończy dopiero 16 lat, jej finansami zarządzają rodzice. W jednym z najnowszych wywiadów serwisu Party, nastoletnia gwiazda zdradziła:

- Na razie rodzice się zajmują finansami. Ja nawet nie mam czegoś takiego, że chce te pieniądze. Ja na razie tworzę muzykę, jak dorosnę i będę potrzebowała, to wtedy. Fajne jest to, że rodzice się tym zajmują i ja mam luz, nie muszę się przejmować i to jest super.

Jeśli chodzi o zarobki Viki Gabor, wcale nie są one małe. Pierwszy milion na koncie piosenkarki pojawił się już dawno temu! W ubiegłych latach za to, aby Viki pojawiła się na koncercie, trzeba było zapłacić między 10 a 20 tysięcy złotych. Okazuje się, że o wiele droższe są współprace reklamowe z artystką. Jak podaje Wirtualna Polska, za jeden post sponsorowany młoda artystka żąda nawet blisko 30 tysięcy złotych. Zaskoczeni?

ZOBACZ TAKŻE: MaRina i Wojciech Szczęsny będą mieć własne reality-show jak Doda?! Padła propozycja!

Listen on Spreaker.