Rafał Brzozowski

i

Autor: akpa

KONCERTY

Polskie Biesiady 2023 nad Jeziorem Śniardwy. Kto wystąpi na Biesiadzie Żeglarskiej 5.08?

2023-08-05 15:54

Za nami połowa wakacji, a także wiele koncertów z serii Polskie Biesiady. To nie koniec wspólnego śpiewania. W najbliższą sobotę Telewizja Polska wyemituje Biesiadę Żeglarską prosto znad Jeziora Śniardwy. Kto wystąpi 5 sierpnia? Lista gwiazd jest już znana. Sprawdź szczegóły wakacyjnego koncertu organizowanego przez TVP.

Polskie Biesiady nad Jeziorem Śniardwy - kto zaśpiewa 5 sierpnia? Wakacyjny cykl koncertów organizowanych przez Telewizję Polską trwa w najlepsze. To nie Wakacyjna Trasa Dwójki, ani Roztańczona Polska, tylko Polskie Biesiady. Wspólne, międzypokoleniowe śpiewanie w plenerze, w gronie nie tylko rodziny, ale także znajomych, sąsiadów i znanych artystów z polskiej branży muzycznej. Przed nami kolejny koncert i tym razem będzie to Biesiada Żeglarska, która odbędzie się w województwie warmińsko-mazurskim, a dokładnie nad Jeziorem Śniardwy. Szanty, żeglarskie ballady, pieśni kubryku, morskie opowieści, muzyka dochodząca z rozśpiewanych żeglarskich tawern, piosenki znad jezior i oceanów - właśnie taka będzie zabawa w sobotę 5 sierpnia!

Wakacyjny SuperHIT VIII

Polskie Biesiady 5.08.2023 - GWIAZDY

Polskie Biesiady tym razem na Mazurach! Oprócz koncertów nie zabraknie także morskich opowieści, legend i anegdot. Kto wystąpi na Biesiadzie Żeglarskiej? W sobotę 5 sierpnia widzowie TVP2 będą mogli usłyszeć takie kawałki jak: Morskie opowieści, Parostatek, John Kanaka, 10 w skali Beauforta, Kapitańskie tango, Hiszpańskie dziewczyny, Hej, żeglujże żeglarzu i nie tylko. Na scenie wystąpią:

  • Czerwone Gitary
  • Maciej Miecznikowski
  • Rafał Brzozowski
  • Natalia Krakowiak
  • Bartas Szymoniak
  • Robert Rozmus
  • formacja Klang
  • grupa Majtki Bosmana.

Polskie Biesiady nad Jeziorem Śniardwy poprowadzą Rafał Brzozowski, Robert Rozmus oraz Izabella Krzan

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...