Magdalena Narożna i metamorfoza córki

i

Autor: akpa, screen z IG/@madzia_pim

DZIECI GWIAZD

Córka Magdaleny Narożnej przefarbowała włosy. Nastolatka postawiła na fiolet

2023-08-04 8:59

Magdalena Narożna ma ze swoją córką bardzo dobry kontakt, co można dostrzec na jej mediach społecznościowych. Teraz liderka grupy Piękni i Młodzi pochwaliła się metamorfozą swojej pociechy, która wyszła znakomicie! Nastolatka postawiła na nowy kolor włosów, który mocno przypadł do gustu jej mamie.

Córka Magdaleny Narożnej to jej oczko w głowie i prawdziwa przyjaciółka! Skąd takie przypuszczenia? Wszystko wywnioskować można w mediach społecznościowych artystki, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami nie tylko kadrami ze swojej muzycznej kariery, ale także z życia prywatnego. Na jej instagramowym profilu znaleźć można nie tylko zdjęcia z koncertów i spektakularnej metamorfozy, którą przeszła, ale także ciepłe ujęcia z córką. Gabrysia Narożna jest owocem związku Magdaleny i Dawida Narożnych, którzy przez 7 lat byli małżeństwem. Dziś ich córka ma 13 lat i jest prawdziwym skarbem swojej mamy, która często chwali się nią przed fanami. Teraz liderka Pięknych i Młodych pokazała wszystkim nowy wygląd swojej pociechy. Nastolatka ma fioletowe włosy!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Metamorfoza córki Magdaleny Narożnej

Wakacje trwają w najlepsze, więc nic dziwnego, że Gabrysia Narożna zdecydowała się na lekką zmianę w swoim wyglądzie. Nastolatka postawiła na fioletowe refleksy, które rozświetlają jej buzię i w dodatku są w tym sezonie bardzo modne! Na ulicach w Polsce można zaobserwować, że nastolatki w przerwie od szkoły postawiły na chwilową koloryzację włosów, która w wielu przypadkach jest zmywalna. Metamorfoza Gabrysi spodobała się jej mamie, podobnie jak internautom. Ale z niej pannica! :)

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna pokazała największą pasję swojej córki. Mama jest z niej dumna!

Listen on Spreaker.