Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

i

Autor: AKPA

KONCERT W TV

Polskie Biesiady 15 września. Kto zaśpiewa na Biesiadzie Ułańskiej?

2023-09-15 11:13

Przed nami kolejny koncert z cyklu "Polskie Biesiady", gdzie widzowie mogą poczuć rodzinną, muzyczną atmosferę. Wszystko dlatego, że format został bardzo dobrze przyjęty i Telewizja Polska nadal chce rozpieszczać swoich odbiorców wspólnym śpiewaniem z gwiazdami. Kto wystąpi na koncercie 15 września? Będzie Biesiada Ułańska.

Polskie Biesiady tym razem 15 września w Sandomierzu. Kto wystąpi na Biesiadzie Ułańskiej? Cykl koncertów organizowanych przez Telewizję Polską trwa w najlepsze. Mowa o Polskich Biesiadach, które cieszą się sporym zainteresowaniem widzów. Są to koncerty odbywające się na świeżym powietrzu w rodzinnej, miłej i muzycznej atmosferze. Publiczność ma możliwość nie tylko posłuchać swoich ulubionych artystów na żywo, ale także ma ich na wyciągnięcie ręki! Były już między innymi biesiady ludowe, góralskie, koncert pod hasłem "Lata 20-te, lata 30-te", a teraz przyszła kolej na Biesiady Ułańskie. Kto wystąpi na Polskich Biesiadach w piątek 15 września? Lista gwiazd, które wystąpiły w Sandomierzu jest już znana.

Szybkie pytania - Mateusz Ziółko

Polskie Biesiady 15.09.2023 - kto wystąpi? GWIAZDY

Kto wystąpi na Polskich Biesiadach 15 września? Lista gwiazd piątkowego koncertu jest już znana. Wydarzenie odbywające się w Sandomierzu poprowadzili Izabella Krzan i Rafał Brzozowski. Na scenie zobaczymy między innymi:

  • Jacek Lenartowicz
  • Kukla Band
  • Warszawska Orkiestra Sentymentalna
  • Łukasz Drapała
  • Bartas Szymoniak
  • Anna Józefina Potocka.

Koncert Polskie Biesiady można oglądać na antenie TVP2 w piątek 15 września. Wydarzenie nie jest transmitowane na żywo, ponieważ jego nagrania zawsze odbywają się na kilka dni wcześniej przed telewizyjną premierą.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak gwiazdą nowego programu TVP. Zarobki powalają na kolana!

Quiz. Okres weselny w pełni. Czy znasz wszystkie przyśpiewki? Na trzeźwo łatwo nie będzie

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Najczęściej graną przyśpiewką jest "A teraz idziemy...". Na co idziemy?