Doda, Wanda Rabczewska

i

Autor: screeny z IG/polsatofficial, AKPA

RODZICE GWIAZD

Kim jest mama Dody? Wanda Rabczewska zajmuje się finansami córki

2023-09-18 20:26

Nie tylko dzieci są oczkiem w głowie swoich rodziców, ale także odwrotnie. Doda wielokrotnie powtarzała jak ważni są dla niej jej mama Wanda i tata Paweł. Choć rzadko kiedy pokazuje ich w mediach, to w najnowszym programie "Doda. Dream show" widzowie będą mogli zobaczyć bliskie jej osoby. Kim jest Wanda Rabczewska? Mało kto wie, że mama Dody zajmuje się jej finansami.

Rodzice Dody są jej oczkiem w głowie, dlatego nic dziwnego że internauci poszukują w sieci informacji na ich temat. Wiele osób ciekawi życie prywatne mamy artystki, czyli Wandy Rabczewskiej, która pojawia się w jej najnowszym programie "Doda. Dream show". Pani Wanda ukończyła w młodości Prawo i Administrację, a po studiach pracowała w urzędzie. Zanim poznała tatę piosenkarki, była raz zamężna, jednak związek ten nie przetrwał próby czasu. Z Pawłem Rabczewskim było i jest inaczej. Para poznała się w domu, a pierwsze spotkanie na którym od razu zaiskrzyło Pani Wanda opisała w rozmowie z "Claudią" w następujący sposób: Wszedł do mojego domu przystojny, pięknie umięśniony. Bez słów przytuliliśmy się do siebie. Miłość od pierwszego wejrzenia. Może dlatego nasz dom był pełen miłości. Dziś mimo, że ich córka jest bardzo popularna, prowadzą zwyczajne życie w Ciechanowie i z całych sił wspierają Dodę w jej karierze. Warto wiedzieć, że gdy artystka zdecydowała się na śpiewanie w Virgin, to właśnie jej rodzice musieli wyrazić zgodę i podpisać za nią pierwszy kontrakt płytowy, gdyż była niepełnoletnia.

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Wanda Rabczewska - wiek

Ile lat ma mama Dody - Wanda Rabczewska? Dokładana data urodzin pani Wandy nie jest znana, jednak wiemy że przyszła na świat w 1951 roku. Jak łatwo można obliczyć w 2023 roku na jej torcie pojawiły się (lub pojawią się niebawem) świeczki z napisem 72 lata.

ZOBACZ TAKŻE: Taką emeryturę będzie miała Doda. Wiemy, kto zajmuje się jej finansami

Wanda Rabczewska - dzieci, mąż

Ile dzieci ma Wanda Rabczewska? Życie prywatne osób publicznych zawsze ciekawi wielu ludzi, dlatego nic dziwnego, że internauci poszukują w sieci informacji na temat mamy Dody, takich jak mąż, dzieci, syn. Pani Wanda zanim poznała tatę Dody, była mężatką. Związek ten nie przetrwał próby czasu, jednak jego owocem jest syn kobiety - Rafał. Następnie mama Dody poznała Pawła Rabczewskiego, który pochodzi z Wilna i wzięli ślub. Owocem ich związku jest Dorota, słynna piosenkarka Doda, która przyszła na świat 15 lutego 1984 roku. Co ciekawe, ojciec piosenkarki dopuścił się zdrady i ma nieślubne dziecko. Pani Wanda wybaczyła mężowi wybryk, który miał miejsce wiele lat temu i wiodą dziś szczęśliwe życie, wspierając Dodę w jej karierze. Warto wiedzieć, że mama gwiazdy zajmuje się także jej finansami i pilnuje, by wszystkie faktury były opłacone na czas.

Wanda Rabczewska - choroba

W 2015 roku media obiegła informacja, że mama Dody jest poważnie chora. Diagnoza rak, który najprawdopodobniej był efektem długofalowego stresu i traumatycznych przeżyć, jakich wówczas doświadczała. Piosenkarka bardzo kocha swoją matkę, dlatego nic dziwnego, że zrobiła wszystko, żeby kobieta wyzdrowiała.

Listen on Spreaker.