Sound'n'Grace

i

Autor: AKPA Sound'n'Grace

Polsat SuperHit Festiwal 2023 dzień drugi. Kto wystąpi? [HARMONOGRAM]

2023-05-27 11:12

Od 26 do 28 maja trwa Polsat SuperHit Festiwal. Przez te trzy dni w Operze Leśnej w Sopocie na scenie pojawi się wielu polskich wykonawców. Kto wystąpi drugiego dnia festiwalu? Na scenie zobaczymy Sound’n’Grace, Marylę Rodowicz i nie tylko! Sprawdź szczegóły.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 to wyjątkowa impreza, która dostarczy wielu emocji i muzycznych wrażeń! Kto wystąpi na scenie drugiego dnia festiwalu 27 maja? Od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja w Operze Leśnej w Sopocie, odbywa się głośna impreza muzyczna. Pierwszego dnia festiwalu widzowie będą mogli podziwiać Dodę nie tylko w roli piosenkarki, ale także i prowadzącej, a swój jubileusz mają wtedy Dawid Kwiatkowski, Bajm i zespół Mazowsze. Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal poświęcony jest natomiast jubileuszowi samej imprezy, a także jubileuszowi Macieja Maleńczuka, IRY i zespołu Golec uOrkiestra. Kto wystąpi 27 maja na Polsat SuperHit Festiwal? Tego nie można przegapić!

ZOBACZ TAKŻE: Polsat SuperHit Festiwal 2023 - kto wystąpi i kiedy? DATY koncertów i nazwiska wokalistów

Inflacja wykończy Polaków, a 800 + zniechęci do nauki? #EwelinaPyta

Polsat SuperHit Festiwal dzień drugi - kto wystąpi 27.05?

Kto wystąpi drugiego dnia na Polsat SuperHit Festiwal 2023? Drugi dzień festiwalu poświęcony jest jubileuszowi samej imprezy, a w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się w sobotę 27 maja koncert z okazji dwudziestolecia festiwali Polsatu w tym miejscu. Na scenie pojawią się gwiazdy od lat związane z Telewizją Polsat i będą to:

To jednak nie koniec! 27 maja odbędą się także wyjątkowe koncerty jubileuszowe, podczas których zagrają:

Sonda
Obejrzysz Polsat SuperHit Festiwal?