Magda Gessler

i

Autor: AKPA Magda Gessler

GWIAZDY

Półnaga Magda Gessler na okładce czasopisma. Internauci komentują jej nogi

2023-06-28 12:21

Magda Gessler zaszalała i z okazji zbliżających się 70. urodzin wzięła udział w sesji zdjęciowej. Jej półnagie zdjęcie pojawiło się na okładce prestiżowego czasopisma i zszokowało wiele osób. Uwagę przykuła nie gazeta zasłaniająca jej ciało lecz wystające z niej nogi, które oczami internautów nie wyglądają zbyt naturalnie.

Magda Gessler to najpopularniejsza restauratorka w naszym kraju. Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" uwielbiana jest przez widzów, a jej karierę i życie prywatne śledzi w mediach miliony osób. To właśnie ona należy do najbarwniejszych postaci medialnych i rzadko kiedy przejmuje się krytyką czy zaczepkami, które pojawiają się w sieci. Wielkimi krokami zbliżają się 70. urodziny Magdy Gessler, dlatego z tej okazji postanowiła zaszaleć i wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej do popularnego magazynu. Jej półnaga fotka trafiła na okładkę gazety Viva! i od czwartku 29 czerwca będzie w sprzedaży. Fani restauratorki stwierdzili, że jak na swój wiek wygląda bardzo kwitnąco, jednak byli też tacy co przyczepili się do jej nienaturalnych ich zdaniem nóg.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak spisała testament. TO chce zostawić Roxie Węgiel i Viki Gabor!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Półnaga Magda Gessler na okładce czasopisma

Rozebrana Magda Gessler zapozowała przed obiektywem aparatu, a finalny efekt znalazł się na okładce magazynu Viva!. Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy, ponieważ do tej pory restauratorka pokazywała się raczej w zwiewnych, kolorowych ciuszkach. Na najnowszym zdjęciu jej ciało zasłania jedynie gazeta, a spod niej wystają długie, zgrabne nogi. To właśnie one przykuły największą uwagę internautów, którzy stwierdzili, że nogi Magdy Gessler nie wyglądają naturalnie i że przy obróbce zdjęcia musiały nastąpić mocne poprawki:

- Fotoshop czyni cuda 🔥

- Nie wygląda to niestety naturalnie ani prawdziwie.. szczególnie dół..😬

- Co te nowe technologie potrafią zdziałać 😀

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się okładka czasopisma z Magdą Gessler na czele. Kupicie ten egzemplarz?

ZOBACZ TAKŻE: Marta Chodorowska pokazała nagie piersi. Zdjęcie 41-letniej gwiazdy "Rancza" topless

Sonda
Lubisz Magdę Gessler?